lekarz Piotr Sokala

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Godny polecenia , prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek kochający ludzi Doskonały fachowiec , profesjonalny , życzliwy, delikatny i cierpliwy, poświęci tyle czasu ile trzeba aby wytlumaczyć problem i jak temu zaradzić. Potrafił nawet wieczorem do domu zadzwonić i zapytać jak się pani czuję. Dziękuję. Więcej takich lekarzy. Wanda Szymendera-Krawiec

Godny polecenia , prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek kochający ludzi

Więcej takich lekarzy.
Wanda Szymendera-Krawiec

Perfekcjonista w swojej dziedzinie cały czas w kontakcie z pacjentem miły uprzejmy fachowiec. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia.

Gdyby wszyscy lekarze byli tacy mielibyśmy najlepszą służbę zdrowia.

Lekarz godny polecenia. Miły, cierpliwy i życzliwy. Moje wizyty, na szczęście dla mnie, skończyły się tylko na 2, trudno mi zatem wypowiadać się na temat ewentualnego przebiegu leczenia. Polecam ponieważ jest to lekarz z którym można porozmawiać o swoich obawach i wątpliwościach.

Jeden z niewielu prawdziwych lekarzy. Moja mama jest pod stałą i fantastyczną opieką. Operacja udała się, bieżące wizyty są zawsze pełne fachowej pomocy. Spokojny, zawsze wszystko tłumaczący, bardzo pomocny lekarz. Polecam gorąco !!!

WITAM 5 CZERWCA W CENTRUM GIZIŃSKICH OPEROWAŁ MNIE DOKTOR SOKALA OPIEKA,PODEJŚCIE DO PACJENTA NAPRAWDE SUPER.BEZ BÓLU,SPRAWNIE I PROFESJONALNIE.DRUGA NOGA NAPEWNO W TYM CENTRUM I U DOKTORA SOKALI.Kubicka Agnieszka

Wciąż poszukujesz "Chirurg naczyniowy Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

Chirurg ogólny
Szpital Uniwersytecki im. dr. A. Jurasza
ul. Marii Skłodowskiej Curie 9, Bydgoszcz
85-094 Bydgoszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ESKULAP Ewa Molska, Stanisław Molski Spółka Jawna w Bydgoszczy
ulica Koperkowa 2
86-031 Osielsko