lekarz Piotr Sowiński

Psychiatra

Dorota

31.01.2017

Jestem bardzo zadowolona z terapii jaką wdrożył dr Sowiński. Jest ona co najważniejsze skuteczna, i pierwszy raz od dawna czuję się na prawdę dobrze. Lekarz na prawdę godny polecenia

Franek

28.01.2017

Ceny rozsądne, po pierwszej wizycie podjąłem decyzję o dalszej współpracy. Naprostowałem u niego drobne nerwicowe kłopoty, które realnie przeszkadzały mi w życiu zawodowym.

Adam

22.01.2017

Pan dr Sowiński to świetny lekarz. Bardzo pomógl naszej córce podczas walki z depresją. Myśleliśmy, że już nic nie da się zrobić, jednak Pan Piotr jest na tyle dobrym specjalistą, że udalo mu się dotrzeć do córki i jej pomóc.

Hubert

29.12.2016

Polecam wizyty u dr Sowińskiego. To bardzo dobry psycholog, który zna się na swojej specjalizacji. Osobiście jestem bardzo zadowolony z efektów terapii.

Justyna

27.12.2016

Daje proste rozwiązania najbardziej skomplikowanych chorób psychicznych. Leczę u niego zaburzonego wychowawczo syna. Z każdą wizytą odzyskuję wiarę na lepsze życie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Rumia"?

Armii Krajowej 44
ulica Derdowskiego 23
Przychodnia Lekarska
ulica Armii Wojska Polskiego 16
Puck
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A.B.C. FAMILY MED"
al. Niepodległości 748/2
Sopot