lekarz Piotr Sowiński

Psychiatra

Świetny psychiatra i psychoterapeuta dr. P. Sowiński. Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę. Rzetelnie przeprowadzona psychoanaliza, dobry kontakt i poczucie komfortu podczas wizyty. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jego profesjonalizm i wiedza gwarantują poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam

Bardzo rzetelny i uczciwy lekarz, przyjemny w kontaktach, budzący zaufanie, odznaczający się szeroką wiedzą i doświadczeniem. Ciekawie prowadzi terapię grupową. Bardzo mi się podobały różne technik motywujące i wspierające. Gorąco polecam

Doktor P. Sowiński jest na wysokim poziomie,serdeczny,miły a to w przypadku kontaktu z lekarzem psychiatrą bardzo ważne dla pacjenta. Potrafi cierpliwie wysłuchać, doradza, nie ocenia tylko stara sie pomoc. Polecam tym wszystkim, ktorzy przestali wierzyć w lekarzy.

Trafiłam do dr. Sowińskiego z zaburzeniami nerwicowymi: zaburzenia snu, wieczne zmęczenie, bóle i zawroty głowy, bóle mięśniowe. Pan doktor okazał się bardzo pomocny. Dusza człowiek z indywidualnym podejściem do pacjenta. Umie słuchać, nie moralizuje, nie ocenia. Rozmowa z nim już uspakaja. Wychodząc z gabinetu zawsze czuję się lepiej. Polecam

fajny, konkretny lekarz !! niechetnie zgodzilam sie na pierwsze spotkanie, bardziej dla swojej mamy niz dla siebie, ale doktorowi udalo sie zachecic mnie do rozmowy, i jednak zauwazylam rozmiar swoich problemow. teraz chodze do niego dwa razy w miesiacu i rozpracowuje podloze emocjonalne konfliktu. to nie puste slowa ale faktyczna praca nad soba

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Rumia"?

Armi Krajowej 28
Derdowskiego Hieronima 7/12
84-240 Reda
Derdowskiego 24 pok.102
84-230 Rumia
Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "BEZOPOŻ"
I Armii Wojska Polskiego 23
84-100 Puck