lekarz Piotr Sowiński

Psychiatra

Cetaminopoulos

13.04.2017

Fantastyczny człowiek i wręcz jeszcze lepszy lekarz. Czuć w nim ogromna pasję do tego co robi i widać,że bardzo chce pomóc pacjentowi. Ma dobre podejście. Dr Sowiński sporo mi juz pomógł i mam nadzieje że uda nam się wspólnie pokonac moja chorobę

Lubczynski

28.02.2017

Bardzo lubie wizyty u Pana doktora. Potrafi sluchac i na podstawie wiedzy i doswiadczenia dobiera odpowiednie leczenie. Jestem bardzo wdzieczny i serdecznie polecam.

Helena

28.02.2017

Pełen profesjonalizmu specjalista, któremu jestem wdzieczna za pomoc w trudnych chwilach. Bez niego pewnie nadal borykalabym sie ze swoimi problemami. Bardzo cieply i rzeczowy doktor, ktorego polecam kazdemu kto poszukuje pomocy terapeuty.

Dorota

31.01.2017

Jestem bardzo zadowolona z terapii jaką wdrożył dr Sowiński. Jest ona co najważniejsze skuteczna, i pierwszy raz od dawna czuję się na prawdę dobrze. Lekarz na prawdę godny polecenia

Franek

28.01.2017

Ceny rozsądne, po pierwszej wizycie podjąłem decyzję o dalszej współpracy. Naprostowałem u niego drobne nerwicowe kłopoty, które realnie przeszkadzały mi w życiu zawodowym.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Rumia"?

Armii Krajowej 44
ulica Derdowskiego 23
Przychodnia Lekarska
ulica Armii Wojska Polskiego 16
Puck
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A.B.C. FAMILY MED"
al. Niepodległości 748/2
Sopot