lekarz Piotr Stefanowicz

Psychiatra

2,7

Wszystkie komentarze tutaj negatywne to fałsz. Byłam u Pana doktora dwa dni temu na wizycie prywatnej i doskonale mi lekarz doradził w wyborze niezbędnego leku. To że mniej słucha pacjenta na NFZ - przecież za wszystkie dobrej jakości usługi trzeba płacić, a nie sądzić że wszystko ma się za darmo. Ma do tego cudne poczucie humoru i potrafi rozbawić pacjenta. A jeśli pacjent ma problem z poczuciem humoru, to już nie jest problemem lekarza. Więcej optymizmu i depresja zniknie po jednej rozmowie z Panem. Pozdrawiam, Waleria

To, że nie słucha, ziewa, podpiera się rękoma to raczej kwestia wychowania, nie profesjonalizmu zawodowego, ale to że przepisuje leki bez sprawdzenia, czy wchodzą w interakcję z pozostałymi, które przyjmuje pacjent, nie tłumaczy ani choroby, ani procesu leczenia - dyskwalifikuje go jako lekarza. Do tego szowinistyczne dowcipy adresowane w kierunku kobiet i brak orientacji we współczesnych, dostępnych metodach leczenia. Na plus - krótki czas oczekiwania na wizytę, nawet na NFZ, więc w sytuacjach awaryjnych można skorzystać.

Doktor widział raz na NFZ ale wtedy nic nie widział i mało słyszał. Poszedłem prywatnie - coś słuchał, nie podobało mu się nic, ani moje dolegliwości ani jego koledzy którzy wcześniej mnie leczyli.

Po wizycie jestem jeszcze w gorszym stanie niż poprzednio, mówiąc lekarzowi o swoich problemach dosłownie wyśmiał mnie, bo przecież uśmiech na twarzy zawsze równa się dobry humor i stan psychiczny. Poniżono mnie, a moje problemy zrównano z tymi najbardziej błahymi. Ponadto lekarz nie miał zahamowań przed wypowiadaniem się na forum, poza gabinetem, o moim stanie psychicznym. Jedno z gorszych życiowych doświadczeń.

Znakomity specjalista,uprzejmy,kompetentny,a w szczególnosci godny najwyższego zaufania.Polecam bardzo

Ten lekarz to zły człowiek. Skrzywdził mnie. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

doktor konkretny, uśmiechnięty, często dostępny ze specyficznym poczuciem humoru i często żartujący na wizycie, co może niektórych pacjentów uspokajać a innych stresować ,pracuje i na NFZ i prywatnie co ułatwia wybór odpowiedniej wizyty, dr wyjaśnia co trzeba,raczej nie tłumaczy leczenia w dalszej perspektywie, nie weryfikuje dokładnie czynników sytuacyjnych, jak niektórzy robią. fajnie , że też jest za tym by łączyć leczenie farmakologiczne z psychoterapią, bo inaczej leki można by brać do końca życia, ja przy opiece dr odstawiłam leki na kilka lat a gdy przyszedł kryzys i trudna sytuacja wróciłam ...

dr wyjaśnia co trzeba,raczej nie tłumaczy leczenia w dalszej perspektywie, nie weryfikuje dokładnie czynników sytuacyjnych, jak niektórzy robią. fajnie , że też jest za tym by łączyć leczenie farmakologiczne z psychoterapią, bo inaczej leki można by brać do końca życia, ja przy opiece dr odstawiłam leki na kilka lat a gdy przyszedł kryzys i trudna sytuacja wróciłam ponownie do leku, gdy zaszła potrzeba, w przychodni można płacić za wizytę pryw też kartą co jest plusem. na Nfz trzeba dr łapać w dzień tylko niestety

Niestety źle oceniam lekarza. Spóźnienie do pracy około 15 min., z opinii innych pacjentów - norma u lekarza. Parę osób zapisanych na jedną godzinę. W samym gabinecie czułam, że lekarz nie bierze mnie na poważnie. Na wstępie zapytał czy nie mam lepszych rzeczy do roboty we wtorek rano niż wizyta u psychiatry. Kompletnie zbanalizował moje kłopoty z odżywianiem. Inne sprawy podobnie: "Polacy tak mają", "to tylko tak w Sopocie" itp. Odczułam, że sugeruje mi alkohol czy imprezowanie jako rozwiązanie problemów, a na kłopoty w relacjach to "czekać, samo przyjdzie", na myśli samobójcze "ale jak? tabletki, sznur, gaz? przecież nie chce pani umierać".

Podczas spotkania poruszył różne wątki, w tym temat pedofilii w kościele, wspominal że chodzą do niego transseksualiści, był temat partii aktualnie rządzącej, temat problemów z komputerem, a raczej systemem obsługi pacjentów, był wątek podróżniczy i koleżeński (pokazywał nawet zdjęcie dziecka znajomej na komórce), poprzeglądał sobie moją kartkę od rodzinnego lekarza (z wyraźnym zaciekawieniem), wydaje się, że całkiem dobrze mu się ze mną gadało. Z tym że ja nie przyszłam na pogawędkę. Żałuję, że nie skomentowałam jego zachowania podczas spotkania. Przynajmniej zapisał mi lek, najwyraźniej dlatego że go o to prosiłam.

Brak szacunku ze strony lekarza niemal doprowadził mnie do płaczu. Na kontrolę zwrócę się już gdzie indziej.

Lekarza raczej nie polecam, sam ma problem ze swoim zachowaniem. Zamiast co słuchać skupiam się na ciągnącej ślinie w ustach Pana Doktora. Może ktoś wie co znaczy? Nie jest pewny swojej diagnozy bo raz mówi że mam problem a raz że nie. Najlepiej wychodzi mu branie Pieniędzy od człowieka który czuje się bardzo źle poda leki, nagada głupot weźmie kase i zrywka bo się jak zwykle bardzo spieszy. Jego ruchy i mowa jest tak nerwowa że zastanawiam się czy go nie uspokoić bo sam że sobą chyba ma problem.

Dr. Piotr Stefanowicz (szumnie nazwany, ponieważ takiego tytułu zawodowego nie posiada) przyjął mnie w dniu dzisiejszym na wizytę. Po wejściu do gabinetu lekarz wypełniając dokumenty z poprzedniej wizyty (pomimo, iż byłem umówiony na godzinę 11.45 i byłem o czasie przede mną czekały jeszcze 3 osoby) "rzucił" na mnie wzrokiem i powiedział "słucham" lekceważąc mnie. Przez całą wizytę wypełniał dokumenty i nie wykazał żadnego zainteresowania (nie odzywał się, nie patrzył na mnie). Po wysłuchaniu bardzo poważnego dla mnie problemu, powiedział, że cyt.: "nie ma już dla Pana czasu. Niech Pan sobie idzie do lekarza rodzinnego". Lekarz dosłownie wyprosił mnie z gabinetu usprawiedliwiając się brakiem czasu choć wizyta nie trwała nawet 20 minut. Po tym jak powiedziałem, że naprawdę sobie nie radzę i potrzebuję pomocy stwierdził, że "to nie jego problem". Zdecydowanie odradzam tego lekarza! Jest to osoba, która traktuje ludzi przedmiotowo i w ogóle ich nie słucha. Chciałbym zdecydowanie ostrzec innych przed wizytą u tego lekarza. Tacy ludzie powinni mieć zakaz wykonywania tak odpowiedzialnego zawodu.