lekarz Piotr Sutkowski

Godny polecenia, kompetentny , fachowy, świetny diagnosta. Ma wrażenie, że to jedyny lekarz w Wałbrzychu , który potrafi leczyć. U Doktora leczy się cała moja rodzina, jeszcze się nie zdarzyło żeby Doktor kogoś źle zdiagnozował. Jedyny Doktor , który zawsze uważnie wysłucha i wszystko wytłumaczy, wypisze tanie leki. Byłam u niego wielokrotnie i w przychodni i prywatnie i zawsze jest tak samo miły i kompetentny. Fakt ,że w przychodni ciężko się do niego dostać ale za to prywatnie nie ma problemu. Dziękuję Doktorze za wszystko

Lekarz godny polecenia, zawsze wysłucha , nie spieszy się , doskonały diagnosta, zawsze trafia z leczeniem, u doktora leczy się cała moja rodzina, nigdy nie zdarzyło się żeby Doktor źle kogoś zdiagnozował. Mam wrażenie , że to jedyny lekarz który potrafi leczyć w tym mieście, inni nie dorastają mu do pięt pod względem wiedzy, fachowości , uprzejmości i poświęcanego czasu pacjentowi. Dziękuję Doktorze !!!

Miły i uprzejmy,,,, Godny polecenia...

Miły i uprzejmy,,,,
Godny polecenia...

Dobrze,że wrócił, słyszałem że zamierza wyjechać gdzież na Podhale. To by była tragedia jeden z nielicznych w tym mieście kompetentnych medyków. Chodzę do niego od wielu lat, nie zmienia sie. Nadal ma ochotę słuchać, służyć radą Nie tylko w sprawach medycznych. Panie Piotrze WIELKI DZIĘKI Waldemar Sz.

Waldemar Sz.

Bardzo kompetentny, rzeczowy,zrobił od A do Z wszystko co należalo

Bardzo kompetentny, rzeczowy,zrobił od A do Z wszystko co należalo

Dobry doktor, wyciągnął ojca z ciężkiej choroby.

Dobry doktor, wyciągnął ojca z ciężkiej choroby.

Bardzo dobry lekarz, trudno się do niego dostać.

Bardzo dobry lekarz, trudno się do niego dostać.

jestem 50-latką i chodziłam do różnych lekarzy,ale takich prawdziwych jak dr.JEST BARDZO MAŁO.

Najbardziej kompetentny specjalista jakiego spotkałem. Pan Piotr opiekował się mną w przychodni, ostatnio korzystałem z jego pomocy na izbie przyjęć wałbrzyskiego szpitala. Panie Piotrze - jeszcze raz bardzo duże DZIĘKUJĘ :) Krystian M.

Jedyny kompetentny lekarz internista,którego od dłuższego czasu spotkałam. Potrafi wytłumaczyć na czym będzie polegało leczenie. kompleksowo podchodzi do stanu zdrowia pacjenta. Nie zostawia nic przypadkowi,rozpatruje każdą ewentualność. Szkoda że tak rzadko na państwowych posadach można spotkać uprzejmych,miłych i kompetentnych lekarzy.

Jedyny kompetentny lekarz internista,którego od dłuższego
czasu spotkałam.
Potrafi wytłumaczyć na czym będzie polegało leczenie.
kompleksowo podchodzi do stanu zdrowia pacjenta.
Nie zostawia nic przypadkowi,rozpatruje każdą ewentualność.
Szkoda że tak rzadko na państwowych posadach można spotkać
uprzejmych,miłych i kompetentnych lekarzy.