lekarz Piotr Sutkowski

Internista

Godny polecenia, kompetentny , fachowy, świetny diagnosta. Ma wrażenie, że to jedyny lekarz w Wałbrzychu , który potrafi leczyć. U Doktora leczy się cała moja rodzina, jeszcze się nie zdarzyło żeby Doktor kogoś źle zdiagnozował. Jedyny Doktor , który zawsze uważnie wysłucha i wszystko wytłumaczy, wypisze tanie leki. Byłam u niego wielokrotnie i w przychodni i prywatnie i zawsze jest tak samo miły i kompetentny. Fakt ,że w przychodni ciężko się do niego dostać ale za to prywatnie nie ma problemu. Dziękuję Doktorze za wszystko

Lekarz godny polecenia, zawsze wysłucha , nie spieszy się , doskonały diagnosta, zawsze trafia z leczeniem, u doktora leczy się cała moja rodzina, nigdy nie zdarzyło się żeby Doktor źle kogoś zdiagnozował. Mam wrażenie , że to jedyny lekarz który potrafi leczyć w tym mieście, inni nie dorastają mu do pięt pod względem wiedzy, fachowości , uprzejmości i poświęcanego czasu pacjentowi. Dziękuję Doktorze !!!

Miły i uprzejmy,,,, Godny polecenia...

Miły i uprzejmy,,,,
Godny polecenia...

Dobrze,że wrócił, słyszałem że zamierza wyjechać gdzież na Podhale. To by była tragedia jeden z nielicznych w tym mieście kompetentnych medyków. Chodzę do niego od wielu lat, nie zmienia sie. Nadal ma ochotę słuchać, służyć radą Nie tylko w sprawach medycznych. Panie Piotrze WIELKI DZIĘKI Waldemar Sz.

Waldemar Sz.

Bardzo kompetentny, rzeczowy,zrobił od A do Z wszystko co należalo

Bardzo kompetentny, rzeczowy,zrobił od A do Z wszystko co należalo

Wciąż poszukujesz "Internista Wałbrzych"?

Prywatny Gabinet Lekarski

50-381 Wrocław
Salus
Blankowa 47
58-305 Wałbrzych
pl. Magistracki 3a (II p.)
Wałbrzych

Centrum Medyczne "SERAFIN-MED"