lekarz Piotr Świtłyk

1,3

Lekarz na poradzie bada pod kątem tego czy pacjent zyje i moze chodzic. Nie slucha, lekcewazy dolegliwosci, krytykuje zasadnosc poprzednich badań. Zdecydowanie nie polecam - strata czasu

W ZUS potrafi w cudowny sposób uzdrowić osobę niepełnosprawną szkoda tylko że przez to osoba niepełnosprawna nie czuje się ani trochę lepiej.

Wizyta u tego "lekarza" w LuxMed kompletnie bez sensu, szkoda czasu, szkoda nerwów ... Nieuprzejmy, niekompetentny, badanie 10 sekund - zastanawiam się jak można wydać opinię czy diagnozę na takiej podstawie. Sprawia wrażenie, jakby pracował za karę. Zastanawia mnie dlaczego LuxMed zatrudnia takich "fachowców". Niestety .... ostatnio miałem wątpliwą "przyjemność" stwierdzić, że jest też lekarzem orzecznikiem ZUS ... Zero empatii, gburowaty i nieuprzejmy :-( to już nie te czasy Panie "doktorze"

to już nie te czasy Panie "doktorze"

zły ortopeda ,nieuprzejmy nie zna się na historii chorób wydaje opinie nawet jako urolog chociaż nie ma o tym pojęcia

zły ortopeda ,nieuprzejmy
nie zna się na

historii chorób wydaje opinie nawet jako urolog
chociaż nie ma o tym pojęcia

Wizyta owszem była niedługa, ale w mojej opini dziwna. Poprzednia wizyta w tej sprawie u innego lekarza była sensowna i rzetelna, lekarz ocenił uszkodzenia ciała, zastosował rehabilitację kazał wrócić na kontrolę, ale niestety trafiłem do tego Pana, który kompletnie nierzetelnie i lekceważąco ocenił sytuację i stwierdził że nic się nie stało pomimo wypadku z uszkodzeniem obojczyka?! Mam nadzieję już nie trafić na tego lekarza, generalnie postaram się o drugą opinię. Pozwolę sobie dodać że ów pan jest raczej nieprzyjemny, a taka postawa przy wizycie prywatnej nie powinna mieć miejsca, rozumiem na że na NFZ nic im się nie chce, ale skoro jestem klientem to takie podejście jest co najmniej nie do przyjęcia.

Nie najmłodszy już lekarz, który powinien ustąpić miejsca młodszym, zdolniejszym kolegom i koleżankom. Ograniczone percepcje na wywiad przebiegu choroby. Niekooperacyjny, niekompetentny, wizyta u Pana doktora była bezprzedmiotowa.