lekarz Piotr Świtłyk

Ortopeda

1,7

zły ortopeda ,nieuprzejmy nie zna się na historii chorób wydaje opinie nawet jako urolog chociaż nie ma o tym pojęcia

zły ortopeda ,nieuprzejmy
nie zna się na

historii chorób wydaje opinie nawet jako urolog
chociaż nie ma o tym pojęcia

Wizyta owszem była niedługa, ale w mojej opini dziwna. Poprzednia wizyta w tej sprawie u innego lekarza była sensowna i rzetelna, lekarz ocenił uszkodzenia ciała, zastosował rehabilitację kazał wrócić na kontrolę, ale niestety trafiłem do tego Pana, który kompletnie nierzetelnie i lekceważąco ocenił sytuację i stwierdził że nic się nie stało pomimo wypadku z uszkodzeniem obojczyka?! Mam nadzieję już nie trafić na tego lekarza, generalnie postaram się o drugą opinię. Pozwolę sobie dodać że ów pan jest raczej nieprzyjemny, a taka postawa przy wizycie prywatnej nie powinna mieć miejsca, rozumiem na że na NFZ nic im się nie chce, ale skoro jestem klientem to takie podejście jest co najmniej nie do przyjęcia.

Nie najmłodszy już lekarz, który powinien ustąpić miejsca młodszym, zdolniejszym kolegom i koleżankom. Ograniczone percepcje na wywiad przebiegu choroby. Niekooperacyjny, niekompetentny, wizyta u Pana doktora była bezprzedmiotowa.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Bydgoszcz"?

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. Antoniego Jurasza

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"