dr n. med. Piotr Syrówka

Ortopeda, Traumatolog

P.P Syrówka to super człowiek, bardzo dobry specjalista.Mistrz Ceremonii jeżeli chodzi o wymianę stawu kolanowego (w moim przypadku). Wdzięczna pacjętka Lekarz przez duże L Bardzo polecam tego specjalistę. DZIĘKUJĘ 🤗

Wdzięczna pacjętka
Lekarz przez duże L
Bardzo polecam tego specjalistę.
DZIĘKUJĘ 🤗

Chciałbym, tą drogą podziękować Panu doktorowi i całemu zespołowi kliniki ortopedii w szpitalu spartańska za poczucie bezpieczeństwa, za pełny profesjonalizm, za super opiekę, za brak strachu ,za ustawienie się na wszelkie potrzeby pacjanta.Na 63 lata życia była to moja pierwsza poważna wizyta w szpitalu,operacja prawego biodra,wszystkie moje obawy zniknęły w momencie przekroczenia progu szpitala.Bardzo,bardzo dziękuję to dla mnie to wielki zaszczyt być pacjentem Pana doktora Surówki i jego zespołu.

Witam.Chcialam powiedziec ,ze Pan Dkt.Syrowka jest przewspanialym ,uczciwym,ambitnym ,wesolym ,pelen oddania dla swoich pacjentow Doktorem.Jego znajomosc medyczna i wykonalnosc operacji jest nie do opisania,po prostu Aniol o zlotych rekach i sercu.Przyklada duza wage na choroby wspolistniejonce danego Pacjenta,zanim podejmie decyzje operacji danego narzadu ruchu.Operowal mnie wielokrotnie i zawsze bez komplikacji za co jestem mu bardzo wdzieczna i dziekuje calym sercem.Polecam go kazdemu.Pozdrawiam.

Pan dr Syrówka to lekarz z dużą kulturą osobistą i zawodową. Trafnie stawia diagnozę, miło się z nim rozmawia , bo umie słuchać pacjenta i wczuwa się w jego problem zdrowotny. Bardzo się cieszę że jestem jego pacjentką. Polecam wszystkim cierpiącym Pana doktora, nawet jeżeli jeszcze nie dokona czegoś swoim rękoma to rozmowa z nim jest już dużą ulgą. Pozdrawiam Halina G.

Pozdrawiam Halina G.

Dr.Piotr Syrówka - to anioł nie lekarz. Posiada ogromną wiedzę , talent i umiejętności .Jest lekarzem nie dla pieniędzy, nie dla poklasków lecz prawdziwym lekarzem z powołania . Niestety życie pisze różne scenarjusze które dość często są przypisane mojej osobie.. Lecz na moje szczęście w nieszczęściu trafiam w ręce tego cudownego człowieka.Dzięki niemu chodzę na własnych nogach i używam coprawda z lekkim ograniczeniem ale własnej , prawej ręki .Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów.

Witam serdecznie.Pan Doktor Piotr Syrówka ,jest osobą ,która trafnie stawia diagnozy,żeby potwierdzić kieruje na badania,po skonsultowaniu się z Pacjentem rozmawia na czym polega problem,jest uczciwy ,sumienny,traktuje wszystkich jednakowo,radośnie i ciepło.Współpraca z nim ,to zaszczyt dla każdej osoby.To Doktor z powołania,inaczej Anioł,wszyscy z Personelu na Barskiej i Dyrekcja powinni być dumni .że mają takiego Specjalistę.W moim imieniu dziękuję za leczenie całosci moich kończyn.

Miałam robione przez dr. Syrówkę ACL w prawym kolanie. Zanim do Niego trafiłam, 4 lekarzy odesłało mnie z kwitkiem, stwierdzając, że kolano jest w porządku..Rok po operacji kolano jest jak nowe, inny ortopeda jak mnie badał to stwierdził, że świetną robotę ktoś mi zrobił :) Teraz próbujemy coś zrobić z chondromalacją III st w lewej nodze. Pan Doktor ma cierpliwości za trzech a uprzejmości za dziesięciu. Oby więcej ludzi tak podchodzących do swojej pracy!

Pan Piotr to lekarz z prawdziwego powołania, nie zawiodłam się pod każdym wyżej wymienionym względem od 1990r. Dziękuję za wszystko panie Piotrze, za to, że mogę chodzić o własnych nogach.

Dziękuję za wszystko panie Piotrze,
za to, że mogę chodzić o własnych nogach.

Prawdziwy specjalista z powołaniem i sercem do tego, co robi. Daje bardzo konkretne wskazówki i zalecenia, jest bardzo sympatyczny. Po złamaniu przeskrętarzowym kości udowej dzięki Panu Doktorowi moja noga jest jak nowa!

Znakomity specjalista, ogromna wiedza i talent. Przeslam operacje lewego barku bez zadnych komplikacji. Bardzo mily i cierpliwy lekarz. Polecam