dr n. med. Piotr Szafran

Internista, Endokrynolog

2,9

Za mało poświęca czasu pacjentowi. Zadaje na wizycie tylko jedno pytanie: "jak się pani czuje?" Czułam się niewystarczająco zaopiekowana i dlatego zmieniam endokrynologa Poza tym nie podoba mi się, że lekarz pobiera opłatę w gabinecie. Myślę, że powinno się to odbyć w rejestracji. Bardzo niezręczna sytuacja. Sam doktor uprzejmy i grzeczny ale zbyt mrukliwy. Nie przeprowdza żadnego wywiadu. Ceny z wizyty na wizytę coraz wyższe,nieadekwatne do jakości wizyty.

Czułam się niewystarczająco zaopiekowana i dlatego zmieniam endokrynologa

Ceny z wizyty na wizytę coraz wyższe,nieadekwatne do jakości wizyty.

Moja pierwsza wizyta odbyła się miesiąc po telefonicznej rejestracji przez bardzo nie piłą panią... Która na okrągło słucha smutnej muzyki... A co do dr to na początku bardzo mi się spodobało jego zaangażowanie się w moje dolegliwości. Po 5 wizycie już byłam mniej zadowolona. Żadnego uśmiechu ani rozmowy. Nic nie mogłam się dowiedzieć o stanie mojej choroby. Tak na prawdę gdybym nie znalazła inf. w internecie to bym nawet nie wiedziała czy mam nadczynność czy niedoczynność. OBECNIE POSZUKUJE ENDOKRYNOLOGA NFZ ponieważ uważam że szkoda pieniędzy, czy ktoś mógłby podać dobrego endokrynologa z NFZ? POZDRAWIAM

kompetentny, uprzejmy, do polecenia jako specjalista endokrynolog,cena wizyty rózna (1x czy nastepna)

W moim przypadku zdecydowane rozczarowanie. Przyszłam do Pana Doktora przedstawiając swój problem, zlecił badania...po ich wykonaniu poszłam z wynikami. Doktor nie pamiętał po co i jakie badania zlecił i nawet to go nie skłoniło żeby sprawdzić co sobie zapisał. Zdziwił się, że nie zlecił innych badań (mnie chyba zdziwiło jego zachowanie jeszcze bardziej). Zapisał mi jakieś hormony choć wcale nie miały one związku z problemem z którym do doktora przyszłam. Dodatkowo zaproponował leki (też hormony)które "pozwolą mi kontrolować wagę ciała", tylko, że ja akurat nie mam z tym widocznych problemów, więc też nie bardzo rozumiem po co dodatkowo Pan Doktor chciał mnie nimi faszerować. Pominęłam fakt iż Pan doktor spóźnił się godzinę i nie raczył nawet przeprosić, choć to już chyba zbyt duże oczekiwania co do lekarza. Dodam również, iż wizyta za 100zł nie trwała ponad 5 minut.
Ogólnie na wizyty i zlecone badania u Pana Doktora straciłam kilkaset złotych (oczywiście Pan Doktor przyjmując prywatnie nie daje skierowań na badania) które ani o krok nie przybliżyły mnie do odkrycia przyczyn moich problemów. Nie polecam, a wręcz odradzam.

Niby wszystko ok, ale czegoś brakuje, kilka osób poleciło mi tego lekarza. Ale mam wrażenie, że tak naprawdę nie bardzo słucha pacjenta i podchodzi ciut rutynowo. Ale prawdziwym problemem jest antypatyczne babsko w rejestracji(Vip-med) I właśnie dlatego szukam innego lekarza. Wielkim problemem jest dla niej umówić nawet na wizytę kontrolną, gdzie wiadomo kończą się leki. A jako stała pacjentka miałam nadzieję na trochę inne traktowanie. To tak jakbym miała się prosić, żeby przyjęli ode mnie pieniądze, a oni jeszcze łaskę robią. I potraktują cię po chamsku.To tyle.

Nie polecam wizyt u dr. Szafrana ...zrazila mnie oschle podejscie do pacjenta a na koniec zamiast 80 zl o jakich informowala mnie pani w rejestracji zazyczyl sobie 120 zl. z laski wzial 100 zl...tylko tyle mialam przy sobie. Pani nadal informuje, ze wizyta kosztuje 80 zl. zatem albo nie jest poinformowana, albo pan dr sobie dorabia...do dzis jestem wzburzona.

Niestety nie miałam mozliwości sprawdzić jak dobrzy sa lekarze,, poniewaz Pani w rejestracji nie potrafiła mnie zapisac na wizytę. Pani umówiła mnie telefonicznie na za tydzień do endokrynologa, natomiast kiedy zadzwoniłam upewnić się co do godziny wizyty, stwierdziła że nigdy do nich wcześniej nie dzwoniłam (dodam tylko, że lekarz o którym mowa pzyjmuje tylko w vvip medzie, więc nie mogłam dzwonic nigdzie indziej). Dodatkowo podczas rozmowy zaproponowano mi termin "dzisiaj o 15:00" a kiedy się an ten termin zgodziłam ta BABA stwierdziła, że nic takiego nie mówiła. Tragedia, tragedia !!

Leczę się juz u doktora rok czasu i szkoda ze wcześniej do niego nie trafiłam bo byłabym już zdrowa (poprzednio leczyłam si u endokrynolog na dąbrówce nie polecam)Doktor przede wszystkim spokojnie wytłumaczył mi problem jakim jest tarczyca zlecił mi kompleksowe badania i w ciągu trzech miesięcy wyniki mam doskonałe choć nadal biorę leki bardzo dziękuję za polecenie mi doktora bo uważam że dzięki niemu pomału dochodzę do zdrowia i nie szkoda mi wydać pieniędzy na wizytę bo naprawdę się opłaca.POLECAM

Zdecydowanie polecam. Pan doktor barzo miły, kompetentny. Zlecił mi odpowiednie badania i szybko zdiagnozował moją chorobę. Leczę się u niego i zdecydowanie będę kontynuowała leczenie.

A mnie bardzo pomógł, rozpoznał na czas, zdjagnozował i jasno wtlumaczył, niczego nie przeciągał, skoniczyło się zabiegiem nadal korzystam z Jego porad.Dziękuję, Grzegorz Mroczkowski.

Mroczkowski.