lekarz Piotr Szałkowski

Kardiolog

Bardzo sympatyczna, pogodna atmosfera, zaangażowanie lekarza, profesjonalizm, pogłębiony wywiad, bardzo polecam tego specjalistę!

bardzo polecam tego specjalistę!

Polecam wizyty u kardiologa Pana Dr Piotra Szałkowskiego. Lekarz jest kompetentny, miły dla pacjentów, punktualny. Leczę się u Pana Dr od kilku lat i jestem z wizyt u tego kardiologa bardzo zadowolony.

To stare opinie z 2009, 2014 i 2015 roku. Wtedy mogłabym napisać podobną opinię. I zrobiłabym to z przyjemnością. Jednak upłynęło kilka lat i od tego czasu dużo się zmieniło. Na minus. Z wizyty na wizytę jest coraz mniej fajnie. Myślę o zmianie kardiologa, nie z uwagi na kompetencje, ale na postawę i komunikaję z pacjentem. To, że zabrałam głos, jest wyrazem mojego buntu i niezgodą na postawę lekarza.

To, że zabrałam głos, jest wyrazem mojego buntu i niezgodą na postawę lekarza.

Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Doskonały Fachowiec. Chodziłam do niego w pierwszej i drugiej ciąży mocno piwikłanej ze względu na chore serce. Spokojnie dotrwałam do obydwu rozwiązań. Teraz profilaktyka i dbanie o serduszko do końca życia. Jestem spokojna bo jest w najlepszych rękach. Pozdrawiam serdecznue Aldona Kowalczyk.

Pana Doktora poleciła mi rodzina z Gdańska. Jeżdżę do niego systematycznie ze Słupska. Bardzo dobry lekarz i człowiek. Po pierwszej wizycie u niego w trybie pilnym zostałem skierowany na zabieg na UM. Wcześniej oglądało mnie :( 2 kardiologów żaden nie dopatrzył się niczego niepokojącego a mój stan zdrowia pogarszał się. Żyję, mam się dobrze i zawdzięczam to właśnie Panu Doktorowi. Dziękuję raz jeszcze i życzę wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym. Z poważaniem Karol Marszałkowski

Z poważaniem
Karol Marszałkowski

Najlepszy ze znanych mi kardiologów. Przyjeżdżam do niego zza granicy przy okazji gdy jestem u mamy w Trójmieście. Nigdy nie komentuje diagnozy postawionej mi wcześniej przez moich rodzimych lekarzy. Chociaż dwa razy się pomylili. Pan dr po 5 minutowym badaniu echo powiedział coś czego 3 poprzednich kardiologów nie zobaczyło. Diagnozę potwierdzono na UM. Dzięki niemu jestem po zabiegu i mam szansę na dożycie sędziwego wieku. A nie było kolorowo. Ma grono swoich stałych pacjentów, cieszę się , że do nich należę.

Do dr Piotra trafiłem z polecenia od znajomego, który leczy u niego serducho od 5 lat. Młody ale bardzo oddany swojej pracy lekarz. Sumiennie wypełnia swoje obowiązki, nie naciąga na drogie leki jak wiekszość lekarzy, ma strategię i z powodzeniem ją realizuje, ma wiedzę. Trudno się do niego dostać, więc chyba to jasne, że są tego jakieś powody. Jestem bardzo zadowolony z opieki, wczśniej obszedłam 3 kardiologów w Gdańsku i 1 w Gdyni to dopiero była porażka. W kolejce pacjenci wymieniają uwagi na temat do kogo kto idzie i jak mówię , że do dr Szałkowskiego to mówią no to ma pan szczęście i oby mnie nie opuszczało.

nieuprzejmy nieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmy

nieuprzejmy nieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmy

To najlepszy lekarz jakiego spotkałem na swojej drodze. Fachowiec w każdym calu. Mimio, że na wizytę czeka się sporo człowiek wie, że wyjdzie zdrowszy.