lek. dent. Piotr Szczepaniak

Znakomity stomatolog,ma mnóstwo pozytywnej energii , az sie chce przychodzic na wizyty,potrafi doradzić i wybrać rozwiązania wcale nie najdroższe, a wręcz najlepsze dla pacjenta.Tak więc z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu:))))

Osobiście polecam, ale najlepiej przekonać się samemu

Osobiście polecam, ale najlepiej przekonać się samemu

Bardzo dobry stomatolog. Po wcześniejszych nie do końca miłych wizytach u innych lekarzy, dr. Szczepaniak zmienił moje podejście do stomatologów. Mam dużo zębów do leczenia i wszystkie zamierzam robić właśnie u niego. Co do ceny? No cóż, może i jest drogo, ale za to miło, bezpiecznie, fachowo, dokładnie. Gorąco polecam:)

jestem bardzo zadowolona,nie odczuwam zadnego bolu,podczas zabiegu tez go nie czulam.naprawde polecam

Trafiłam do tego lekarza po nie wyspanej nocy z ogromnym bólem zęba ósemki zjedzonej przez próchnicę. Lekarz zrobił mi zdjęcie rtg ,znieczulił a następnie fachowo wyrwał.Ni mnie nie bolało.Umówiłam się na dalsze leczenie. Polecam gorąco:)

Polecam gorąco:)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Ostrowiec Świętokrzyski"?

Zakład Opieki Specjalistyczny
Sienkiewicza 65/14