lekarz Piotr Szczepański

Laryngolog

Pan Piotr Szczepański doktor robił operacje przegrody nosowej 3 lata temu powiedział że wszystko będzie dobrze to bzdurą bo krzywą przegrodą blokuje mi oddychanie nie polecam go tego doktora skontaktuje się z prawnikiem bo jeszcze mi w mawiał że to nie wina przegrody krzywej ile ja się wycierpialem bulu on myśli że to żarty sal zrobilem tomografie i wyszło krzywą przegrodą drugą sprawą to jak po operacji było leżałem na nosie prawie ja tego nie podaruje muszę jeszcze raz robić operację bo kotaktowalem się z inym laryngogiem i to mi powiedział tak się nie robi doktorze źle Pan postopil mam dowody

Jestem 3 m-ce po usunięciu guza ślinianki. Super lekarz profesjonalista i człowiek, gorąco polecam.

super fachowiec trafnie postawiona diagnoza podejście do pacjęta - ok. przeważnie do dzieci polecam

super fachowiec trafnie postawiona diagnoza
podejście do pacjęta - ok. przeważnie do dzieci polecam

Niezwykle cierpliwy,opiekuńczy lekarz.Odpowiedział na wszystkie pytania dotyczące choroby mojej córki.Zastosował skuteczne leczenie.Bardzo serdecznie polecam.

Bardzo dobry specjalista.Srawnie,szybko i kompleksowo zajął się moim synem.Od operacji minęło już trzy lata a nawrotów choroby nie ma.Jestem bardzo wdzięczna.Pacjentka z SOKOŁOWA PODLASKIEGO

Świetny specjalista i na dodatek dobry człowiek

Świetny specjalista i na dodatek dobry człowiek

Po wizycie wyszłam zdegustowana. Doktor nie zbadał mi przewodów słuchowych, nosowych, węzłów chłonnych.

polecam,bardzo dobry lekarz !!!Rewelacyjne podejście do dzieci,dokładne badanie endoskopem.Moja 5 letnia córeczka wyszła rozbawiona z gabinetu.Nas rodziców potraktował podczas rozmowy po partnersku,a nie jak to często się zdarza wśród lakarzy-że z góry.Zgadzam się z opinią-LUDZKI CZŁOWIEK!!!

polecam - po ludzku rozwiązuje problemy zdrotne

polecam - po ludzku rozwiązuje problemy zdrotne