lekarz Piotr Szczęsny

Pediatra

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy. Doktor z prawdziwego zdarzenia, który posiada sporą wiedzę medyczną i umie ją w pełni wykorzystać. Bardzo dokładnie bada dziecko, jest pomocny i widać, że przejmuje się każdym swoim małym pacjentem. Potrafi postawić prawidłową diagnozę i bardzo dobrze dobrać odpowiednie leki.

Może ma wielkie doświadczenie. Jednak wszystko trzeba od niego wyciągać, podpytując. Trzeba także zwrócić uwagę na pewne aspekty by dokładnie zbadał. Średni lekarz.

wspaniały człowiek lekarz pediatra z powołania leczy moje dziecko od 10 lat polecam

Świetny lekarz, pomógł mojemu dziecku przy problemie alergii. Idealnie dobrane lekarstwa. Potraktował nas jakbyśmy byli jedynymi pacjentami na świecie :) bardzo kompetentny lekarz. Polecam szczerze.

Jedyna rzeczą jaką żałuję, to fakt że dotarłam do Pana doktora jako do ostatniego lekarza...Byłam wcześniej u 6! Rzaden wczesniej nie pomógł mojemu dziecku. Teraz jeżdżę tylko do Niego.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Konin"?

NZOZ Medyc s.c.
ulica Szpitalna 43