lek. med. Piotr Szczudlik

Neurolog

Lekarz niezwykle profesjonalny z ogromną wiedzą medyczną. Nie wylicza minut na wizytę, lecz poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Zdecydowanie polecam. Bardzo pomógł mi w mojej rzadkiej i niełatwej chorobie. Wszystko dokładnie wytłumaczył...Czego mogę się spodziewać i jakie badania jeszcze trzeba wykonać. Bardzo uprzejmy i sympatyczny. Pozytywny w stosunku do pacjenta. Dziękuję bardzo Panu doktorowi.

Bardzo dobry specjalista mily,zyczliwy,zaangazowany w swoja prace,empatyczny co coraz zadziej spotykamy u lekarzy,zawsze stara sie pomoc nawet w skrajnych przypadkach takich jak moj.Serdecznie polecam!!!

Profesjonalista wysokiej klasy, życzliwy, empatyczny, otwarty, polecam nawet w najbardziej zagadkowych problemach neurologicznych. Zdiagnozował mnie bezbłędnie, a choroba jedna z najtrudniejszych w diagnozie.