dr Piotr Szkodziak

Niestety trafiłam na Pana doktora na porodówce. Bardzo arogancki, chamski wręcz ordynarny. Zschowanie i slownictwo Pana doktora pozostawiaj wiele do życzenia. Dosłownie cytuje "co 9 miesięcy temu nie wiedziałaś co z tego będzie,2 dzieci urodziłaś to co tego nie urodzisz., ja bardzo nie lubię jak ktoś krzyczy więc przestań itd. Mimo wskazań do cc i braku postępu akcji porodowej zwlekał na decyzja o cc. Ostatecznie skończyło się cc i nawet na koniec nie powstrzymał się i skomentował że " dziecko rozdarte po mamusi" Zdecydowanie odradzam tego Pana doktora.

Trafiłam na doktora na porodówce... Bardzo niemiły, nieuprzejmy, problemowy. Zero empatii. Jego zachowanie podczas porodu było wysoko nieprofesjonalne, mówił do mnie podniesionym głosem, prawie krzyczał.

Trafiłam na doktora na porodówce...
Bardzo niemiły, nieuprzejmy, problemowy. Zero empatii.

Słaby ginekolog, naburmuszony, bardzo niemiły i bezczelny. Ma trudności z opanowaniem emocji, brak zaangażowania. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!

Trafiłam do tego lekarza przypadkowo. Zdiagnozowano u mnie mięśniaka macicy którego chciałam pozbyć się w jak najmniej inwazyjny sposób poprzez wyłuszczenie mięśniaka laparoskopowo oszczędzając macicę bez żadnych amputacji itd. Uważam że decyzja o samym zabiegu powinna spełniać oczekiwania pacjentki, dotyczy to także drogi i techniki przeprowadzenia zabiegu. Podejście tego lekarza jest takie jakby pracował w fabryce w której płacą mu za to że wycina całe macice albo przydatki. Zero empatii i zrozumienia że świat się zmienia że kobiety rodzą dzieci również i w późniejszym wieku i nie chcą sobie wycinać narządów.

Świetny specjalista, a przy tym sympatyczny, poświęca dużo czasu, widać, że zależy mu na pomocy pacjentce.

Pan doktor jest cudownym człowiekiem, świetnym specjalistą, leczyłam się u niego ponad rok. Z tym ze jeśli pojawiają się problemy z zajsciem w ciążę to niestety ale mnie pomógł.

Fantastyczny lekarz takich lekarzy więcej.

Fantastyczny lekarz takich lekarzy więcej.

Świetny specjalista, miły, uprzejmy, a przy tym poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu!

Najlepszy lekarz ginekolog jaki mi się przytrafił w życiu. Polecam wszystkim kobietom! Miły, kompetentny, konkretny!

Swietny specjalista!!! Jestem oczarowana dr Szkodziakiem! Spełnił moje wszelkie oczekiwania jako lekarz a także jako człowiek. Jest kompetentny, uczciwy i bardzo uprzejmy... Dzięki niemu już za miesiąc będę cieszyła się moim Synkiem! ;-) Bez zastrzeżeń poprowadził moją ciążę i pomimo problemów z jakimi borykałam się od samego początku C, wyprowadził ją na "prostą" :-) Szczerze POLECAM dr Szkodziaka!!!

Szczerze POLECAM dr Szkodziaka!!!