lekarz Piotr Szredzki

Chirurg ogólny, Gastrolog

Bardzo dobry lekarz. Miałam okazję być na wizycie i uzyskałam fachową poradę w kulturalny, profesjonalny i miły sposób. Stosuję się teraz do wszystkich zaleceń i w związku z tym, że potrzebuje dużo aktywności, planuję już wycieczkę https://rzeszowpodkarpackie.com/bieszczady/

Prawdziwy lekarz z powołania przy tym świetny człowiek. Sympatyczny, uśmiechnięty, empatyczny, zaangażowany. Nie zdarzyło mi się by się spóźnił, zaś zwróciłam uwagę, że nie patrzy co do minuty na zegarek żeby tylko odznaczyć wizytę i kolejny pacjent, kolejny, wręcz przeciwnie, nie pozwoli Ci czuć, że powinieneś już wyjść bo "Twój czas się skończył". Dla mnie to zaleta. Szybka, poprawna diagnoza, skuteczne leczenie. Już po 2-3 tygodniach znaczna poprawa, a dziś po kilku miesiącach czuję się o niebo lepiej. Ponadto, jeżeli coś się dzieje niepokojącego w trakcie leczenia, możesz zadzwonić nie ...

Nie zdarzyło mi się by się spóźnił, zaś zwróciłam uwagę, że nie patrzy co do minuty na zegarek żeby tylko odznaczyć wizytę i kolejny pacjent, kolejny, wręcz przeciwnie, nie pozwoli Ci czuć, że powinieneś już wyjść bo "Twój czas się skończył". Dla mnie to zaleta. Szybka, poprawna diagnoza, skuteczne leczenie. Już po 2-3 tygodniach znaczna poprawa, a dziś po kilku miesiącach czuję się o niebo lepiej. Ponadto, jeżeli coś się dzieje niepokojącego w trakcie leczenia, możesz zadzwonić nie czekając na wizytę. Zawsze znajdzie czas. Zdecydowanie polecam!