dr hab. n. med. Piotr Szulc

USG, Urolog, Urolog dziecięcy

kompetentny znajacy sie na swoim zawodzie 30 12 2011

kompetentny znajacy sie na swoim zawodzie 30 12 2011

Urolog Piotr Szulc z Wrocławia to kompetenty specjalista, który w bardzo konkretny sposób podchodzi do pacjenta. W czasie krótkiej wizyty nie wchodzi w zbędne detale historii choroby, tylko stara się jasno sprecyzować bieżące dolegliwości i poznać oczekiwania pacjenta - warto przygotować się na bezpośrednie pytania w stylu "Co Pani/Panu teraz dolega?" oraz "Czego Pani/Pan ode mnie oczekuje?". Bynajmniej nie wykazuje się empatią; oczekuje konkretnych faktów (wyników, opisów, itp.) i konkretnie przekazuje swoje wnioski. Piotr Szulc jest godnym polecenia urologiem, jeśli oczekujemy konkretów, a nie uczuć. Całość oceniam bardzo neutralnie; bez zachwytów i narzekań.

Bardzo dobry specjalista. Wspaniałe podejście do pacjenta.Spokój i zdecydowanie w działaniu. Pacjenci z innych miast przyjeżdżają się u niego leczyć. Szczerze polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "USG Wrocław"?

Al.Lipowa 16 /
Wrocław