lekarz Piotr Szwach

Neurolog

Mam pilne skierowanie do neurologa,pan rejestrujący pacjentów podał mi datę na listopad 2023.Wcześniej leczyłem się u pana doktora, jest dobrym fachowcem w swojej specjalizacji i chciałbym kontynuować ale nie mogę.

wizyta skuteczna jak najbardziej, polecam wszystkim z problemami tego typu, lekarz godny zaufania!!!!!!!!!

Potrafi zaskoczyć prawidłową diagnozą, gdzie inni lekarze latami błądzili w poszukiwaniu. Lekarz, który potrafi myśleć ,a nawet poświęcić czas na poszukiwanie by udzielić dobrej rady. Skromny " Godny polecenia "

Skromny " Godny polecenia "

Witam Pan Dr. ok ale dodzwonić się tam graniczy z cudem od dwóch dni dzwonię albo nikt nie odbiera , albo zajęte przed chwilą pani podniosła słuchawkę i odłożyła chamstwo .

Oddany , profesjonalny , jedyny zainteresowany Pacjentem i jego problemami polecam jako specjalistę neurologii

Wspanialy specjalista rozpoznal chorobe od razu mily .Moi mili godny polecenia lekarz.Doktorze czmu teraz do nas nie przyjezdasz ?Wdzieczna pacjenta z Jedrzjowa.

Co co piszą, że Pan Piotr jest zły niech strzelą sobie "barana" w drzewo. O nim mogę wyrazić się w samych superlatywach.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty i zaleconych badań.

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty i zaleconych badań.

Pan doktor spełnił moje oczekiwania i zalecił wszelkie kompleksowe badania .polecam.

Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest potrzebne, dokładnie opisuje rodzaj schorzenia, z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora innym!