dr n. med. Piotr Terlecki

Chirurg naczyniowy

Wielkie podziękowania dla Pana doktora za pomyślną operację dzięki której mój ojciec wrócił do zdrowia.

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek i znakomity specjalista. Bardzo życzliwy. Bardzo DZIĘKUJĘ - wdz.

bledna diagnoza i niepotrzebne antybiotyki

bledna diagnoza i niepotrzebne antybiotyki

Pana dra P. Terleckiego cenię i szanuję nie tylko za talent i wiedzę, ale też za to, że jest człowiekiem kulturalnym, taktownym,bardzo cierpliwym i życzliwym dla schorowanych pacjentów niezależnie od ich wieku, wyglądu czy charakteru... pacjentka

Świetny lekarz.uratował mojemu ojcu nogę,którą w Końskich chcieli amputować.Nie miało znaczenia że tata ma 82 lata.Na pierwszej wizycie byliśmy w środę, a w następną środę byliśmy już w domu po udanym zabiegu.Mieszkamy ok. 200 km. od Lublina.Jesteśmy tym lekarzem zachwyceni.Dziękujemy bardzo Panie Doktorze.

witam mam owrzodzenie podudzia choroba zaczela sie na poczatku 2011roku chodzilem do kilkunastu lekarzy w lublinie przez kilka miesiecy nikt nie potrafil mi pomoc w koncu po okolo10mies trafilem do dr terleckiego-Pan dr okazal sie pelnym profesjonalista dzieki czemu moja noga sie goi

jestem po zabiegu obu nóg - oceniam ten zabieg bardzo dobrze

jestem po zabiegu obu nóg - oceniam ten zabieg bardzo dobrze