dr n. med. Piotr Tesla

To anioł nie lekarz jest super uratował wzrok mojemu bratu gdzie kompletnie nie widział co prawda tylko na jedno oko bo już nic nie dało się zrobić przez chorobę ale te jeno oko uratował. Widzi jeździ samochodem funkcjonuje bez pomocy. Polecam z całego serca

FACHOWIEC 1 NA MILION POLECAM WSZYSTKIM .WYSOKA KULTURA OSOBISTA. NIE MOGŁEM LEPIEJ TRAFIC POMAGAJĄC SWEMU KOLEDZE.WIELKI SZACUN PANIE DORTORZE.

FACHOWIEC 1 NA MILION POLECAM WSZYSTKIM .WYSOKA KULTURA OSOBISTA.
NIE MOGŁEM LEPIEJ TRAFIC POMAGAJĄC SWEMU KOLEDZE.WIELKI SZACUN PANIE DORTORZE.

Jestem wieloletnią pacjentką doktora Tesli. Niezawodny lekarz, przy tym uprzejmy i oddany swej pracy.

Lekarz jako jedyny podają się operacji oka u mojej mamy. Profesjonalny i doświadczony. Prawdopodobnie jeden z najlepszych specjalistów w Polsce. Z calowa pewnością polecam.

Bardzo polecam! Bałam się iść do lekarza, jednak zmieniłam zdanie i do takiego okulisty jak Pan Piotr Tesla to sama przyjemność ! Profesjonalista - a zarazem człowiek z świetnym podejściem do ludzi. Wytłumaczy, dokładnie zbada i odpowie na wszystkie zadane mu pytania. Lekarze z powołania istnieją i Pan Doktor jest tego przykładem. Polecam !!!!

Polecam !!!!

Tylko dr Tesla! Specjalista pierwszej klasy! Polecam w 100%. Jest absolutnym profesjonalistą. Prawdziwy lekarz z powołania.

takiego lekarza nie spodkalam majac 64 lata wspanialy czlowiek ma wszystkie zalety jakimy moze PAN BOG obdarzyc czlowieka polecam bardzo

Bardzo dobry lekarz, z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Solidny, warty polecenia, godny zaufania.

Nawet malkontent nie znajdzie powodu do ew. krytyki kompetencji czy kultury osobistej Pana Doktora. W czasach bufonów, którzy często mylą butne zadęcie z profesjonalizmem - fachowość i takt Doktora jest szczególnie ważny dla osób z mojej "półki" - tj. 55+ (stanowiących -jak widzę oczekując na wizytę - większość pacjentów), które Pan Doktor traktuje niemal jak szacownych krewnych, pomimo iż niektórzy mogą budzić irytację czy zniecierpliwienie. Oby tej pasji leczenia, empatii i zapału starczyło Doktorowi na jak najdłużej pomimo chorego systemu i innych bolączek polskiej codzienności.........

No cóż, opinie innych pacjentów w pełni potwierdziły się: o Panu Doktorze mogę mówić tylko w samych superlatywach. Kompetentny, życzliwy, tłumaczący wszystko, co jest związane z chorobą i jak ją leczyć. No i skuteczny. Jedyny problem - długie kolejki nawet do jego gabinetu prywatnego, ale warto zaczekać. Piotr Kozarzewski

Piotr Kozarzewski