lekarz Piotr Tomaszewski

Lekarz rodzinny

Jedn z niewielu lekarzy, którego polecam z czystym sumieniem. Nie znam osoby, która miałaby inną opinię o tym lekarzu niż moja. Nie dość że świetny specjalista, to jeszcze CZŁOWIEK!

Jedn z niewielu lekarzy, którego polecam z czystym sumieniem. Nie znam
osoby, która miałaby inną opinię o tym lekarzu niż moja. Nie dość że
świetny specjalista, to jeszcze CZŁOWIEK!

Bardzo skuteczny lekarz - wielokrotnie i z powodzeniem wyprowadził mnie ze zdrowotnych opresji. Posiada nie zawsze spotykane u lekarzy zalety: 1. Potrafi człowieka cierpliwie wysłuchać. 2. Zawsze chętnie i rzeczowo odpowiada na pytania pacjenta dotyczące choroby i dręczących go wątpliwości. 3. Potrafi zrozumiałym dla laika językiem wyjaśnić zagrożenia wynikające z choroby oraz jej mechanizm i to w kontekście podstawowych współzależności procesów zachodzących w całym organizmie. Jest to niezwykle ważna i przydatna dla pacjenta informacja - szczególnie wtedy gdy choroba ma charakter przewlekły i wymaga długoterminowej dyscypliny w terapii.

Posiada nie zawsze spotykane u lekarzy zalety:
1. Potrafi człowieka cierpliwie wysłuchać.

Od około 15 lat dr Tomaszewski jest moim lekarzem rodzinnym. To NAJLEPSZY LEKARZ jakiego znam !!!! Tak trzymać Doktorze!!!

wyprowadzilismy sie ze szczecina jakies 7lat temu i najbardziej ubolewam nad tym ze musielismy zostawic tak wspanialego lekarza jak doktor Tomaszewski. mimo ze nie mam z nim stycznosci caly czas mi pomaga bo czesto przypominam sobie jak mi pomogl. takiego lekarza ze swieca szukac.niestetz ja na razie nie trafilam nawet na troszke podobnego. panie doktorze jesli pan to przeczyta to serdecznie pozdrawiam i dziekuje.

Dr. Piotr Tomaszewski jest bardzo bobrym lekarzem .

Dr. Piotr Tomaszewski jest bardzo bobrym lekarzem .

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Szczecin"?

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin