lekarz Piotr Urbański

Poradnię uważa za swoją prywatną , nieuprzejmy, próbował na mnie pokrzykiwać, odmówił wizyty kontrolnej pomimo , że miałam skierowanie i byłam zarejestrowana .Problem pokegal na tym, że miałam zabieg w innym mieście i ten pseudolekarz stwierdził, że nie będzie sprzątał po innych lekarzach. Napisałam już oficjalną skargę

To bardzo dobry kompetentny lekarz ,Pan doktor własną praca pokazuje swoją wartość nie próżna dyskusja.

Miałam to szczęście, że byłam pacjentką dra Urbańskiego. Złamałam rękę w łokciu z przemieszczeniem. Decyzja: leczenie operacyjne. Operacja została przeprowadzona tego samego dnia (niedziela). Nie miałam nigdy wcześniej kontaktu z leczeniem szpitalnym. Jestem pod wrażeniem wiedzy, uprzejmości, zaangażowania Doktora, oraz personelu, który opiekował się mną, w czasie pobytu w szpitalu i później, podczas wizyt w celu zmian opatrunków. Oddział Ortopedyczny w Szpitalu w Brodnicy na szóstkę z dodatkowym plusem!

Oddział Ortopedyczny w Szpitalu w Brodnicy na szóstkę z dodatkowym plusem!

Lekarz godny polecenia, aczkolwiek bardzo "zalatany ". Ma ogromna wiedze i ja po artroskopii kolana jestem jak najbardziej zadowolona, zadnych komplikacji ;)

Niekompetentny, nieuprzejmy, kompletnie zlekceważył mój przypadek. Mimo kilku wizyt w jego gabinecie i wielu moich skarg, że coś jest nie tak, nie potrafił rozpoznać u mnie często występującej kontuzji. Niepotrzebnie unieruchomił mnie na dwa tygodnie, a także pozostawił bez żadnych środków przeciwbólowych, przez co kilka tygodni upłynęło mi w intensywnym bólu. Lekarz na szczęście nie pogorszył mojego stanu, ale absolutnie nie pomógł. Stanowczo nie polecam.

Polecam. Wspaniały lekarz, godny zaufania.

Polecam. Wspaniały lekarz, godny zaufania.

doprowadzil do tego ze musialem miec operacje a caly czas zapewnial mnie ze to tylko zwykle stluczenie

lecze sie długi czas lekarz kompetentny i znajacy swoj fach

lecze sie długi czas lekarz kompetentny i znajacy swoj fach

super lekarz z doktora Piotra!!!Bardzo dobry fachowiec. Wzbudza zaufanie swoim profesjonalizmem.