Piotr Wardas

Laryngolog

Bez zastanowienia mogę określić pana doktora jednym słowem - kompetentny. Ale to byłoby za mało... Pan Doktor Piotr Wardas jest najlepszym lekarzem z jakim miałam do czynienia i dotyczy to każdej dziedziny medycyny z jaką miałam okazję mieć styczność. Ewidentnie wybija się ponad przeciętną. Wybitny laryngolog, świetny specjalista i ambitny lekarz. Byłam u 4 specjalistów (a jeden nawet wyrzucił mnie z gabinetu) zanim trafiłam na dr Wardasa. Pan doktor nie tylko opowiedział mi dokładnie co mi jest, ale jeszcze pokazał i wytłumaczył jak będzie wyglądało leczenie. Niestety w moim przypadku była konieczna operacja i tutaj pan doktor spisał się na medal. Wszystko poszło gładko i bez żadnych powikłań. Polecam każdemu tego specjalistę, z czystym sumieniem i bez zastanowienia. Każdy inny laryngolog to będzie już tylko cień...
Podczas wizyty należy pamiętać, że pan doktor jest profesjonalistą. Nie należy spodziewać się rozklejania i chwil słabości, sam konkret czyli leczenie. Pan doktor stwarza taką atmosferę wiedzy i opanowania, że najgorszych rzeczy się człowiek nie boi. Pan doktor zachowuje zdrowy dystans względem pacjenta, należy do tych lekarzy, którzy nie będą pamiętać Twojego nazwiska, ale o Twoim zabiegu i leczeniu powie Ci wszystko z pamięci ;) Pod warunkiem, że naprowadzisz pana doktora historią choroby lub wypisem ze szpitala :) Nie bać się i nie panikować - tylko zapisywać się do dr Piotra Wardasa.
(p.s. Pierwsza i jedyna wizyta prywatna, reszta na NFZ, bez ani jednego krzywego spojrzenia). POLECAM!!!!

Jestem zachwycona osobą Pana doktora. Przez 7 miesięcy byłam odsyłana od lekarza do lekarza, bo nikt nie chciał mi nawet zajrzeć do gardła z powodu nadmiernego odruchu wymiotnego. Dla Pana doktor nie stanowiłam żadnego problemu. Dzięki jego cierpliwości i profesjonalizmowi zostałam szybko i bezboleśnie zbadana. Panie Doktorze z całego serca dziękuję, kamień spadł mi z serca,że mam to już za sobą! Polecam każdemu i proszę się nie bać wizyty u tego lekarza, jest meeega profesjonalistą !

Kompetentny, fachowiec, specjalista w swej dziadzinie, gdyby nie Pan doktor , pewnie do dzisiaj nikt by mi nie pomógł i nie wiedziałabym na co choruję,szybka diagnoza , dziękuję za zaangażowanie i nieocenioną pomoc.

Najlepszy Laryngolog, kompetentny, uczciwy, zaangażowany, ma ogromną wiedzę i chętnie się nią dzieli. Zdecydowanie polecam!

trafiłam do pana dr. po leczeniu u wielu innych lekarzach którzy faszerowali mnie antybiotykami przez wiele miesięcy w ostatnim czasie przez cały miesiąc i każąc robić wiele badań prywatnie które w większości okazały się niepotrzebne Przez pana dr. zostało wykonane kilka konkretnych i profesjonalnych badań zlecone dalsze a następnie z wynikami za 3 tyg. puki co super sympatyczny profesjonalny lekarz który poświęcił mi b. dużo czasu wyjaśniając szczegółowo co mi może dolegać Mam nadzieje że mi w końcu pomoże pan dr. :)

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Sosnowiec"?

Szpital Miejski nr 1
Zegarłowicza

Podhalańska 1

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarz Rodzinny"
Tulipanów 1
41-250 Czeladź