mgr Piotr Wereszczyński

Psycholog

Chodziła do tego psychologa dawno jakieś 3 lata temu. I po zakończonej terapii efekty nadal mnie cieszą utrzymują się. Ale to wymagało sporej z ciężkiej pracy na spotkaniach i czasu jaki na nie poświęciła. Polecam każdemu takiego psychologa jak Pan Piotr. Choć trzeba się do niego przyzwyczaić i zaufać.

Ja polecam tego Pana Doktora mi on podpasował a byłam już u kliku ale za każdym razem czułam się oceniana. Tu inaczej pełna akceptacja i zrozumienie tego brakowało.

Tu inaczej pełna akceptacja i zrozumienie tego brakowało.

Jestem zadowolona z wizyt u Pana Piotra. Na początku miał dylemat czy iść do mężczyzny, ale jestem miło zaskoczona.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego psychologa naprawdę się opłacało. Nie wiedziałam do kogo pójść ale pomógł mi mój lekarz który go polecił.

Moja terapia trwała ładnych kilka miesięcy, miałem wielką trudność by zacząć rozmawiać i zmierzyć się ze sobą i to wcale nie było dla mnie ani proste, ani przyjemne . Kosztowało mnie wiele emocji nie kiedy bardzo skrajnych. Cieszę się że trafiłem do Pana Piotr bo potrafił mi dać wsparcie ale było wiele momentów w których pokazywał mi kompletnie inne spojrzenie a co nie zawsze mi się podobało i bardzo je przeżywałem i myślałem też o rezygnacji ale warto było wytrwać .

Pan Piotr to bardzo dobry psycholog i na dodatek super ciepły człowiek, ma dużo cierpliwości i uwagi. Bardzo mi pomógł, gdy byłem trudnym okresie mojego życia. W końcu poczułem się zrozumiany i zaakceptowany, czego nie mogę powiedzieć o moich bliskich ;-/

Po kilku wizytach już widzę postęp w radzeniu sobie z przeszłością, mam nadzieję że będzie łatwiej teraz.

Ja już byłem u trzech psychologów i ten dopiero mi odpowiada. Po prostu trzeba trafić na swojego. Jestem zadowolony bo w końcu zacząłem patrzeć na swoje problemy z innej perspektywy i dostrzegłem w czym jest problem. Pan Piotr jest bardzo konkretny i rzeczowy i nie obiecuje cudów w krótkim czasie.

Tylko jedna wizyta ale wystarczyła bym nie zdecydowała się na kontynuację.W porównaniu z innym lekarzem, u którego również byłam tylko raz, widzę różnice w prowadzeniu rozmowy. No i błąd dla mnie nie wybaczalny ;) - brak chusteczek w gabinecie. Wycieranie nosa rękawem nie jest dobrym początkiem terapii...

Wiem że można się z nim nie zgadzać i złościć na niego ale jest coś w tym co mówi:-) Mi pomagają te wizyty.