lek. dent. Piotr Wiśniewski

Doktora poleciła mi moja znajoma i jestem bardzo zadowolony. W końcu znalazłem profesjonalnego stomatologa. Konkretnie, dokładnie, no i czysto. Bardzo przestrzega zasad higieny-nie ma dotykania w rękawiczkach klamek, telefonu itd. co niestety miało miejsce w poprzednich gabinetach. Może sie nie wdzięczy do pacjenta, ale jest uprzejmy i precyzyjny. Polecam.

Polecam wszystkim.Jestem pacjetką od wielu lati uwazam doktora za bardzo dobrego i kompetentnego dentyste.Plomby trzymaja się po 10 lat i dlużej .Nigdy nie mialam żadnych powiklan .Jako stomatologa cechuje go dokladnosć ,skrupulatnosc i co dla mnie jest bardzo wazne bezwzgledne przestrzeganie zasad higieny podczas pracy (niektórzy uwazają to za przesadę).Nie jest najtaniej ,ale wole zapłacic i mieć spokój a nie jak niektórzy moi znajomi ,którym plomby od innych dentystów wypadaja po dwóch latach