lekarz Piotr Wiśniewski

Kardiolog

Maarek D

20.03.2017

Choruję na serce od 20 lat / pierwszy zawał/Przez te lata "zaliczyłem " wiele klinik i szpitali kardiologicznych w kraju znajdując pomoc u takich sław jak obecni profesorowie : Paweł. Buszman,Dariusz Dudek i ówcześni : Tendera,Adamus..Przytaczam tu historię swojej choroby i nazwiska kardiologów po to aby bardzo wysoko w tym zestawieniu uwzględnić dr Piotra Wiśniewskiego.Jest On lekarzem o dużej wiedzy i zaangażowaniu w leczenie swych pacjentów.Spokojny i zrównoważony nawiązuje właściwy kontakt z pacjentem/ tak jest przynajmniej w moim przypadku/.Życzę samych sukcesów Panie Doktorze .
""

07.05.2013

Jestem stałym pacjentem od 5 lat, polecam dr Wiśniewskiego. Za kazdym razem cierpliwie słucha, redukuje leki, robi badania. Polecam.

09.01.2011

Rzeczowy, a przede wszystkim kompetentny. Bardzo dobry lekarz.

Rzeczowy, a przede wszystkim kompetentny. Bardzo dobry lekarz.

22.06.2010

jestem stałym pacjentem dr wiśniewskiego, jest miły, kompetentny. z cierpliwością słucha i cierpliwie tłumaczy sposoby leczenia.

11.06.2009

Byłem w szpitalu 3 dni.W tym czasie okazało się, że facet posiada dużą wiedze z zakresu kardiologii jest konkretny, wie co chce od chorego. Potwierdziły to rozmowy z innymi pacjetami zarówno z oddziału kardiologii jak i z wewnętrznego.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Kielce"?

Szpital Dziecięcy

Kielce
CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
Cardio ExpertCardio Expert Prywatny Gabinet