lekarz Piotr Wiśniewski

Kardiolog

Bardzo nieprzyjemny lekarz. Niestety Pan doktor jest opryskliwy, krzyczy na wszystkich i nikogo nie szanuje. Nie poświęca czasu pacjentom. Smutne ale nie jest lekarzem z powołania

Choruję na serce od 20 lat / pierwszy zawał/Przez te lata "zaliczyłem " wiele klinik i szpitali kardiologicznych w kraju znajdując pomoc u takich sław jak obecni profesorowie : Paweł. Buszman,Dariusz Dudek i ówcześni : Tendera,Adamus..Przytaczam tu historię swojej choroby i nazwiska kardiologów po to aby bardzo wysoko w tym zestawieniu uwzględnić dr Piotra Wiśniewskiego.Jest On lekarzem o dużej wiedzy i zaangażowaniu w leczenie swych pacjentów.Spokojny i zrównoważony nawiązuje właściwy kontakt z pacjentem/ tak jest przynajmniej w moim przypadku/.Życzę samych sukcesów Panie Doktorze .
""

Jestem stałym pacjentem od 5 lat, polecam dr Wiśniewskiego. Za kazdym razem cierpliwie słucha, redukuje leki, robi badania. Polecam.

Rzeczowy, a przede wszystkim kompetentny. Bardzo dobry lekarz.

Rzeczowy, a przede wszystkim kompetentny. Bardzo dobry lekarz.

jestem stałym pacjentem dr wiśniewskiego, jest miły, kompetentny. z cierpliwością słucha i cierpliwie tłumaczy sposoby leczenia.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Kielce"?

Szpital Dziecięcy

Kielce
CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
Cardio ExpertCardio Expert Prywatny Gabinet