lekarz Piotr Wojtylak

Internista, Kardiolog

2,6

Szkoda czasu i pieniędzy polecam innych kardiologów lepiej niż marnować czas. .

Szkoda czasu i pieniędzy polecam innych kardiologów lepiej niż marnować czas. .

Ot jako internista do wypisania recepty czy skierowania. Reke wyciagnie... na powitanie... Ale zainteresowanie pacjentem srednie. Takie moje wrazenie. Sa tam lepsi lekarze POZ.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty i badania. Czeka mnie jeszcze dalsze leczenie i raczej pozostanę przy tym lekarzu

TRAFIŁAM DO PANA DR W 7 M-CU CIĄŻY PAN DR. BARDZO POWAŻNIE PODSZEDŁ DO MOJEGO PROBLEMU Z SERCEM. ZLECIŁ MI DODATKOWE BADANIA I ZDIAGNOZOWAŁ CO MI DOLEGA. OD RAZU ZAJĄŁ SIĘ MNĄ BARDZO DOBRZE, POLECIŁ LEKARZA CHIRURGA KARDIOLOGA WE WROCŁAWIU, GDYŻ MOJA WADA KWALIFIKOWAŁA SIĘ DO ZABIEGU ABLACJI A PAN DR NIE WYKONUJE ZABIEGÓW CHIRURGICZNYCH. JESTEM W STAŁYM KONTAKCIE Z PANEM DOKTOREM POLECAM GODNY ZAUFANIA

Lekarz wybitnie nastawiony na "kasę". Stawia diagnozę w ciemno .Leczy pacjenta objawowo. Nie zagłębia się w problem choroby i stanu chorego. Nie wydaje żadnych dokumentów pacjentowi kardiologicznemu wskazujących na co choruje pacjent i jego obecnego stanu. W razie wezwania pogotowia lub wizyty u innego specjalisty nie można udokumentować choroby pacjenta.