lekarz Piotr Wołos

Pan Doktor przemiły człowiek, podcięcia dużo czasu pacjentce, dokładnie opisując ewentualny problem i każde badanie, jest godny polecenia, miły, uprzejmy i kompetenty

Pan doktor bardzo kompetentny, miły i rozmowy. Jest delikatny i zawsze uśmiechnięty. Ilość jego pacjentek sama pokazuje jak dobrym jest lekarzem :) polecam z całego serca

Swoją przygodę z Panem doktorem rozpoczęłam z powodu ciąży. W większości, wizyty wiązały się z przynajmniej godzinnym ( czasem nawet trzy godzinnym) opóźnieniem. Fakt ten można zrozumieć przy tej ilości pacjentek, jednakże specjalne spóźnianie się do pracy tydzień w tydzień to już drwina.Wizyty z reguły przeprowadzane dość szybko, bez ogólnego wywiadu, za to USG wykonywane za każdym razem. Na ocenę Pana doktora "neutralny", szczególnie wpływa kwestia, nie poinformowania pacjentki, o źle wykonanym szyciu po porodzie naturalnym. Na pytanie, czy wszystko w porządku, usłyszałam, rana jeszcze się nie wygoiła - po ponad 2 miesiącach od porodu. W kwestii, konsultacji zostałam poinformowana, że mam zgłosić się za rok. Na szczęście poszłam po rozum do głowy i skonsultowałam kwestię zielonkawej wydzieliny z jeszcze jednym specjalistą, który obiecał mi pomóc. Szkoda, że taki fachowiec, jeżeli sam nie umie pomóc nie miał odwagi powiedzieć, że powinnam udać się do bardziej kompetentnego ginekologa.

Super lekarz, świetny specjalista, dba o pacjentki, poświęca wiele czasu, by dokładnie zbadać pacjentkę i postawić trafną diagnozę. Ponadto jest miły, kulturalny i serdeczny. Bardzo polecam tego lekarza.

Chodze do doktora juz którys rok to na zapolskiej to tez ostatnio na kleparz w herbewie i z kazdej wizyty jestem zadowolona .Doktor jest dyskretny poswieca duzo czasu pacjetce ,i ogólnie jest milym czlowiekiem.

Jest super lekarzem polecam ,pomocny naprawdę mogę go polecić każdemu

Jest super lekarzem polecam ,pomocny naprawdę mogę go polecić każdemu

super ginekolog !!! Polecam z całego serca !!! prowadził moją ciążę i mogę powiedzieć że dzięki niemu wszystko się szczęśliwie skończyło. Dziękuję !

godny polecenia innym i zna sie nay co robi a prywatnie to dobrze sobie radzi w odbieraniu porodow sama sie przekonalam