dr n. med. Piotr Woytoń

Nie polecam !!! Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim chamstwem , kultura osobista I szacunek do drugiego człowieka są temu Panu obce .

Babo nie wypowiadaj się , bo się nie znasz na leczeniu. Zrób sobie testy ciążowe a doktorowi co ma tytuł naukowy, głowy nie zawracaj. A może to mąż tej baby pisze? Bo bredzi i to równo.

szczerze odradzam !!!! Po tym jak nie wykrył ciąży dałam mu drugą szansę..... Zalecił badania przesiewowe, które do końca ciąży zasiały niepokój, pomimo konsultacji z innym lekarzem, który wykluczył diagnozę Woytonia ziarno niepewności utrzymywało się do dnia samego rozwiązania. Mój synuś jest zdrowiutki a wynik wysokiej przezierności karkowej był wynikiem tego, że mój synek urodził się duży 4,10kg Odradzam dla niego liczy się kasa, kasa i tylko kasa!!!!

Do dr Woytonia chodzę od 11 lat, poleciłam go kilku koleżankom i wszystkie jesteśmy zadowolone. Nie raz mi pomógł i jak trzeba to jest do dyspozycji pod prywatnym nr tel.

Witam serdecznie, z całą pewnością odradzam wizytę u tego pseudo - lekarza. Zgłosiłam się do niego w 6 tygodniu ciąży w momencie dla mnie krytycznym bowiem pojawiły się plamienia, mając na uwadzę bardzo dobre opinie o tym lekarzu jechałam do niego z nadzieją, że napewno mi pomorze i płód będzie uratowany. Wizyta przebiegała standardowo, badanie następnie usg. Niestety w trakcie przeprowadzania usg Dr Woytoń ocenił, iż płód jest martwy, po czym w gabinecie stwierdził, że jestem za młoda na łyżeczkowanie, przepisał mi więc tabletki wczesnoporonne Arthrotec. Muszę przyznać że to ...

Witam serdecznie,
z całą pewnością odradzam wizytę u tego pseudo - lekarza. Zgłosiłam się do niego w 6 tygodniu ciąży w momencie dla mnie krytycznym bowiem pojawiły się plamienia, mając na uwadzę bardzo dobre opinie o tym lekarzu jechałam do niego z nadzieją, że napewno mi pomorze i płód będzie uratowany. Wizyta przebiegała standardowo, badanie następnie usg. Niestety w trakcie przeprowadzania usg Dr Woytoń ocenił, iż płód jest martwy, po czym w gabinecie stwierdził, że jestem za młoda na łyżeczkowanie, przepisał mi więc tabletki wczesnoporonne Arthrotec. Muszę przyznać że to był najgorszy dzień w moim życiu. Najgorsza była ta obojętność i szybkość wykonania wyroku na moje dzieciątko. Nie poddałam się jednak tak łatwo, oczywiście nie zażyłam przepisanych tabletek udałam się do innego lekarza, miejscowego (bez wielkich tytułów i zaawansowanego sprzętu) kochana Pani Doktor podważyła poprzednią diagnozę, stwierdziła że płód żyje i się rozwija, na plamienia przepisała mi Duphaston. Dziś jestem mamą wspaniałego dzidziusia, dzięki mojej determinacji i uporowi oraz fachowej opieki mojej Pani Doktor synuś urodził się zdrowy w terminie. Zastanawia mnie na ile dzieci to tej pory Dr Woytoń wydał podobny wyrok i ile faktycznie przez niego nie przyszło na świat. Dla mnie lekarz ten jest mordercą. Ostrzegam wszystkie jego aktualne i potencjalne pacjentki zwłaszcza te, które są w ciąży zagrożonej - ten lekarz nie zasługuje na zaufanie!!!

ciepły, cierpliwy, odpowiada na każde pytanie. W razie konieczności jest do dyspozycji także przez telefon. Wzbudza zaufanie. Polecony przez moje koleżanki jako prawdziwy fachowiec

wyjatkowy czlowiek.nie rutynowe podejscie do pacjentki.uratowal mi synka.

wyjatkowy czlowiek.nie rutynowe podejscie do pacjentki.uratowal mi synka.