Piotr Wrześniewski

Psychiatra

Bardzo miła i super organizacja konsultacji bez problemow ustalanie terminów spotkań..Profesjonalna diagnoza P.doktor bardzo miły ,szczery . Szczerze POLECAM porady u P.Piotra.

Bardzo dobry lekarz !!!, jest kilku specjalistów w trójmieście, z bardzo długim stażem byłem u kilku, niezbyt dobrze leki dobrali mi. Ale gdy trafiłem do tego specjalisty wszystko zmienił wytłumaczył gdzie problem,zdałem się na Pana doktora i nie żałuję teraz jest w kopńcu tak jak być powinno ,na leki WYPISUJE ZNIZKI oraz większa ilość od razu pisze to nie jest gość któremu na pieniądzach zbytnio zależy. Pan doktor pracuje też w sz pitalu psychiatrycznym od czasu studiów ma pojęcie wie jak leki dobrać bardzo dużo ludzi stanęło na nogi dzięki ...

Ale gdy trafiłem do tego specjalisty wszystko zmienił wytłumaczył gdzie problem,zdałem się na Pana doktora i nie żałuję teraz jest w kopńcu tak jak być powinno ,na leki WYPISUJE ZNIZKI oraz większa ilość od razu pisze to nie jest gość któremu na pieniądzach zbytnio zależy. Pan doktor pracuje też w sz pitalu psychiatrycznym od czasu studiów ma pojęcie wie jak leki dobrać bardzo dużo ludzi stanęło na nogi dzięki panu doktorowi, kwiaty pacjenci doktorówi przynoszą niektórzy pacjenci których postawił na nogi w tym szpitalu A tam są bardzo ciężkie przypadki jak wiadomo.Pana doktora mi poleciła od mojej mamy znajoma jej siostra tam pracuje w tym szpitalu i z tad się trochę dowiedziałem o panu Piotrze Wrzesniaku POLECAM BO WARTO.

Beznadziejny lekarz nie rozumie pacjenta tylko daje receptę i nara jeszcze mowi jakby nie był psychiatra ze mam się wziąć do roboty.tak to moze powiedziec nawet moj brat (cha cha).tak mowi psychiatra? powinnam ze swoim problemem po wizycie pójść się powiesić nigdy już do niego nie pójdę a poszłam bo taki niby dobry psychiatra daleko od niego

Dzień dobry...lekarz absolutnie godny polecenia.Jestem bardzo zadowolona z teleporady.Bardzo dziekuje doktorze za poświęcony czas i chęć pomocy.

Nie wiem dlaczego Ten lekarz ma same pozytywne opinie, a negatywne są usuwane. W moim odczuciu podczas wizyty lekarz jakby "bujał w obłokach". Niby słuchał, ale sugerował własne domysły. Lekarz z pewnością ma wiedzę po latach doświadczenia, czego nie neguje. Mi niestety nie potrafił pomóc. Wystawił tylko recepty na leki, zalecił jak brać i po wizycie. Na szczęście trafiłam na innego lekarza, który uważnie słuchając objawów zalecił badania z krwi. Nie była to na szczęście choroba psychiczna, która Doktor stwierdził i na którą kazał brać leki. Ponadto nie widziałam na twarzy lekarza żadnego uśmiechu ani nie wzbudził mojej sympatii. Czułam się jakby chciał, żebym jak najszybciej "została odchaczona". Osobiście nie polecam.

Pan Doktor nie ma równych sobie. Człowiek największej odwagi, Autorytet absolutny,warto zaufać Doktorowi "na przepadłe",nie pożałujemy.Alicja.

Cudowny człowiek.. Doskonały specjalista... Gorąco polecam !!

Cudowny człowiek.. Doskonały specjalista... Gorąco polecam !!

Zawiodłem się, katował mnie lekami przez dłuższy czas które nie działały, pomimo moich próśb o zmianę leku ignorował mnie. Dlatego zrezygnowałem i już nigdy nie odwiedzę tego pana. Mi nie pomógł niestety może innym tak ale nie mi.

bardzo dobry lekarz, kompetentny, posiada dużą wiedzę. W moim trudnym przypadku chorobowym nie działał schematycznie "na skróty" jak wielu lekarzy, ponieważ posiada cenny dar - stara się analizować, łączyć i wykluczać, dzieli się swoją wiedzą i dąży do źródła. Jednak widać w przypadku Pana doktora, że myślenie wcale nie boli:)

Niesamowity człowiek. Wzbudza stuprocentowe zaufanie. Tłumaczy rzeczowo, konkretnie i nie pomija niczego. Bardzo się cieszę, że trafiłam do dr Wrześniewskiego - dwubiegunówka to męcząca przypadłość/choroba, ale pod opieką tego lekarza daję sobie z nią radę. Tabletki dobiera ostrożnie i zawsze wyjaśnia, dlaczego decyduje się na przepisanie takiej, a nie innej dawki. Słucha uważnie tego co mówię, a to cenna rzecz u lekarza. W dodatku dzieli się swoją wiedzą, dzięki czemu wizyty u niego stanowią dla mnie cenne źródło informacji i są świetnym uzupełnieniem terapii, na którą uczęszczam do Pani Ewy Wójcik. Polecam z całego serca.