dr n. med. Piotr Wychowańskidr n. med. Piotr Wychowański - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9

dr n. med. Piotr Wychowański

- tomografia,
- pantomogram,
- cefalometria,
- periotest

Gorace podziekowania dla Dr Piotra Wychowanskiego za wyjatkowo profesjonalna opieke stomatologiczna ,zwlaszcza w moim szczegolnym przypadku...Dziekuje za pelna informacje i terminowosc,, Dr Wychowanski jest wybitnym specjalista o bardzo wysokich kwalifikacjach a przy tym bardzo mily i z poczuciem humoru....Jest godny polecenia !!! ZALACZAM pozdrowienia i podziekowania dla calego zespolu pracujacego w gabinecie doktora za zyczliwosc i mila atmosfere a zwlaszcza dla wspanialej Pani DR ALEKSANDRY ..Krystyna W z Floridy

Bardzo szybka wizyta i niestety doktor slabo wytlumaczyl przebieg leczenia.Bardzo drogo,a gabinet nie robi imponujacego wrazenia.

Doktor Wychowański robił mi licówki i korony,efekt przerósł moje oczekiwania,do tego stopnia,że ufam tylko doktorowi i leczymy się u doktora Wychowańskiego całą rodziną od kilku lat. Specjalista,najlepszy chirurg i protetyk w stolicy. Maciej

Maciej

Konkretny i rzeczowy lekarz z powołania. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewając wątpliwości. Skuteczny. Nowoczesny sprzęt i dobre materiały. Polecam nawet najbardziej wymagającym.

Niedawno doktor wyrywał mi ósemkę. Trwało to może z 5 minut łącznie ze znieczuleniem. Bez bólu, a następnego dnia nie czułam żadnego dyskomfortu, choć koleżanki puchły i je bolało. Polecam doktora, cieszę się, że trafiłam w jego ręce-na jego fotel :)

Polecam doktora, cieszę się, że trafiłam w jego ręce-na jego fotel :)