dr n. med. Piotr Zajkowski

Laryngolog

Jestem bardzo szczęśliwa, że Pan dr mnie zbadał. Uspokoił, doradził, porozmawiał, wyjaśnił wszystko krok po kroku. Jasno i wyraźnie wytłumaczył genezę mojego schorzenia, nikt mi tak tego nie przedstawił. Teraz wiem czego się wystrzegać, czego unikać. Słowa Dr zostały mi głęboko w pamięci. Brakuje takich lekarzy, którzy wiedza jak leczyć i czym leczyć, którzy nie tylko wydadzą świstek i narrra, ale i porozmawiają z pacjentem. Bardzo polecam

Doskonały, rzetelna konsultacja i usg szyi u synka. Polecił nam tego specjalistę chirurg w szpitalu, do ponownej diagnozy, ponieważ poprzednie badanie wykonanie gdzie indziej, budziło wątpliwości laryngologa. Trafiliśmy na profesjonalistę, godnego zaufania.

Bardzo dobry i konkretny lekarz. Bardzo fajnie przeprowadził wywiad a następnie samo badanie. Szczegółowo omówił wynik badania, poza tym komunikatywny z poczuciem humoru. Godny polecenia.

Absolutnie odradzam. Wizyta bardzo nieprzyjemna, masa niestosownych komentarzy dotyczących np. wieku czy biustu, zwracanie się per "ty", wypytywanie o intymne sprawy niemające związku z wizytą u laryngologa. Lekarz dodatkowo wygłasza prywatne uwagi niedotyczące leczenia, np. ile dzieci powinno się mieć i w jakim wieku. Skierowanie na wizytę otrzymałam w celu sprawdzenia niepokojącej zmiany w rezonansie, której jednak doktor nie znalazł w badaniu usg laryngologicznym. Dzięki temu to była jedyna wizyta u tego lekarza. Skończyło się skargą w przychodni i do rzecznika praw pacjenta, który stwierdził naruszenie praw do poszanowania intymności i godności.

Godny polecenia.Odpowiedział mi na wszystkie zadane pytania.Udzielił wielu wskazówek. Podczas badania mogłam na monitorze obserwować obraz i uzyskać komentarz do kazdego obrazu.

Wg mnie bardzo profesjonalne podjscie, uprzejmy, wyczerpująco wytłumaczyl mi zawilość moich dolegliwości oraz tego konsekwencje. Polecam.

Pan przekroczyl wszelkie mozliwe granice dobrego smaku, brak mu kultury osobistej i kultury wypowiedzi. W czasie wizyty uslyszalam wiele obrazliwych slow pod adresem kobiet a w szczegolnosci tych chorych na tarczyce. Po wizycie czulam oburzenie a przede wszystkim zniesmaczenie. ODRADZAM

Doskonały specjalista. Otwarty, skupiony na pacjencie, z holistycznym podejściem diagnostycznym. Buduje bardzo ciepla i swobodna atmosfere w ktorej nawet o trudnych sprawach rozmawia się lekko. Szczerze rekomenduje.

Bardzo rzeczowy, wysokiej klasy specjalista, do tego miły, uprzejmy, łagodny dla dzieci. Świetny lekarz i człowiek. Wytłumaczy, podpowie, jestem pod wrażeniem. W pełni zasłużony pozytyw. Naprawdę warto odwiedzić Pana Doktora w razie potrzeby USG. Nie spieszy się, pomimo wielu pacjentów na korytarzu, stąd znaczne opóźnienia przed gabinetem...

Doktora Piotra poleciła mi lekarz laryngolog, zapewniając, że jest to najlepszy specjalista od ślinianek, jakiego zna. Od razu powiedziała, że jest to jej znajomy i wizyta jest prywatna. Ponieważ ufam Pani Doktor w 100%, bez wahania wyłożyłam 180 złotych i. . było warto. Nie mam żadnych zastrzeżeń. USG trwało dość długo, doktor Piotr cały czas mnie zagadywał, rozśmieszał, zaczepiał. Ma baaaaardzo specyficzne poczucie humoru, jednak jego komentarze nie kolidują z tym, czym zajmuje się zawodowo - opis badania jest bardzo dokładny i wyczerpujący. Doktor podchodził z uśmiechem do całej sprawy, sprawiając, że wyszłam z gabinetu uśmiechnięta od ucha do ucha, jednak przekonana, że zostałam potraktowana poważnie i dokładnie. Jestem zadowolona i spokojna i swoje ślinianki. Lekarza polecam ludziom z poczuciem humoru i dystansem.