lekarz Piotr Zakrzewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Pan Doktor zoperował mi dwa biodra - endoproteza całkowita. Dzięki Niemu po długim okresie męczarni z powodu bólu i wyeliminowania z codziennych czynności wracam do życia. Wspaniały człowiek i fachowiec. Zaganiany, wiadomo jak to szef oddziału, ale jak już znajdzie czas na rozmowę, to wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z opieki na IV Oddziale Szpitala w Otwocku - pełen profesjonalizm, pielęgniarki i obsługa salowa bardzo miła, wszystko chodzi "jak w zegarku". Polecam i jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze :-) Katarzyna Kuropatwa

Katarzyna Kuropatwa

jestem ponad rok po rekonstrukcji acl.Od tego czasu 5!!!!!! artroskopi z powodu przykurczu i braku wyprostu, bez efektow.po wizytach u wielu specjalistow nikt nie byl w stanie postawic trafnej oceny mojego kolana.Do chwili kiedy to trafilem w rece dr.Zakrzewskiego z otwocka .po kompleksowej diagnostyce mojego kolana na 4 oddziale w Otwocku gdzie dr.Zakrzewski jest Ordynatorem otrzynalem trafna diagnoze -zle umiejscowiony przeszczep.Panie doktorze dziekuje panu ze wreszcie ktos podszedl do mnie z pelnym profesjonalizmem i zyczliwoscia ,jak i za.to ze podjal sie pan ratowania mojej nogi tz. zabiegu naprawczego . Niech ...

trafilem w rece dr.Zakrzewskiego z otwocka .po kompleksowej diagnostyce mojego kolana na 4 oddziale w Otwocku gdzie dr.Zakrzewski jest Ordynatorem otrzynalem trafna diagnoze -zle umiejscowiony przeszczep.Panie doktorze dziekuje panu ze wreszcie ktos podszedl do mnie z pelnym profesjonalizmem i zyczliwoscia ,jak i za.to ze podjal sie pan ratowania mojej nogi tz. zabiegu naprawczego . Niech pana Bog Blogoslawi w swoim zyciu zawodowym jak i prywatnym.Pawel z Siedlec

Witam. Czy ktoś wie gdzie w Warszawie dr przyjmuje prywatnie i ewentualnie może ktoś ma namiar. Z góry dziękuje.

Bardzo dobry lekarz i organizator oddziału. polecam Dr , Ordynatora Zakrzewskiego i jego oddział w Otwocku. Arnold

Bardzo dobry lekarz i organizator oddziału.
polecam Dr , Ordynatora Zakrzewskiego i jego oddział w Otwocku.
Arnold

dwie operacje i obie źle wykonane nawet prywatnie nie chcą się podjąć naprawy.

dwie operacje i obie źle wykonane nawet prywatnie nie chcą się podjąć naprawy.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49