lekarz Piotr Zakrzewski

Chirurg ogólny, Ortopeda

Lekarz godny polecenia, bardzo uprzejmy, dokładnie wszystko wytłumaczy, pełen profesjonalizm, dobre podejście do pacjenta. Zgłosiłem się na endoprotezę stawu biodrowego, nie mogłem już chodzić, stać, spać,...... Tylko środki przeciw bólowe. Koszmar. Po dwóch tygodniach od operacji chodziłem już z jedną kulą, po kolejnym miesiącu, po skierowaniu przez Pana doktora na rehabilitację , bez kuli, po dwóch miesiącach jeździłem rowerem, a po niecałych pięciu, ... na nartach. Jestem bardzo wdzięczny.

Pan Doktor zoperował mi dwa biodra - endoproteza całkowita. Dzięki Niemu po długim okresie męczarni z powodu bólu i wyeliminowania z codziennych czynności wracam do życia. Wspaniały człowiek i fachowiec. Zaganiany, wiadomo jak to szef oddziału, ale jak już znajdzie czas na rozmowę, to wszystko dokładnie i spokojnie wytłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z opieki na IV Oddziale Szpitala w Otwocku - pełen profesjonalizm, pielęgniarki i obsługa salowa bardzo miła, wszystko chodzi "jak w zegarku". Polecam i jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze :-) Katarzyna Kuropatwa

Katarzyna Kuropatwa

jestem ponad rok po rekonstrukcji acl.Od tego czasu 5!!!!!! artroskopi z powodu przykurczu i braku wyprostu, bez efektow.po wizytach u wielu specjalistow nikt nie byl w stanie postawic trafnej oceny mojego kolana.Do chwili kiedy to trafilem w rece dr.Zakrzewskiego z otwocka .po kompleksowej diagnostyce mojego kolana na 4 oddziale w Otwocku gdzie dr.Zakrzewski jest Ordynatorem otrzynalem trafna diagnoze -zle umiejscowiony przeszczep.Panie doktorze dziekuje panu ze wreszcie ktos podszedl do mnie z pelnym profesjonalizmem i zyczliwoscia ,jak i za.to ze podjal sie pan ratowania mojej nogi tz. zabiegu naprawczego . Niech ...

trafilem w rece dr.Zakrzewskiego z otwocka .po kompleksowej diagnostyce mojego kolana na 4 oddziale w Otwocku gdzie dr.Zakrzewski jest Ordynatorem otrzynalem trafna diagnoze -zle umiejscowiony przeszczep.Panie doktorze dziekuje panu ze wreszcie ktos podszedl do mnie z pelnym profesjonalizmem i zyczliwoscia ,jak i za.to ze podjal sie pan ratowania mojej nogi tz. zabiegu naprawczego . Niech pana Bog Blogoslawi w swoim zyciu zawodowym jak i prywatnym.Pawel z Siedlec

Witam. Czy ktoś wie gdzie w Warszawie dr przyjmuje prywatnie i ewentualnie może ktoś ma namiar. Z góry dziękuje.

Bardzo dobry lekarz i organizator oddziału. polecam Dr , Ordynatora Zakrzewskiego i jego oddział w Otwocku. Arnold

Bardzo dobry lekarz i organizator oddziału.
polecam Dr , Ordynatora Zakrzewskiego i jego oddział w Otwocku.
Arnold

dwie operacje i obie źle wykonane nawet prywatnie nie chcą się podjąć naprawy.

dwie operacje i obie źle wykonane nawet prywatnie nie chcą się podjąć naprawy.

Kilka lat temu zoperował mi biodro - znakomicie. Przed operacją obeszłam kilku specjalistów, nie tylko w Warszawie. Krajowy konsultant, profesor z Linbdleya za 150 zl. spytał mnie znudzony "Czego?". Ponoć u operacja tego geniusza trwa godzinę, ale znanych mi dwóch jego pacjentów chodzi jak kaczki. Natomiast dr Zakrzewski jest bardzo komunikatywny, empatyczny, a prowadzony przez niego oddział działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Polecam! Anna Żebrowska

Anna Żebrowska

Takich lekarzy jest potrzeba więcej .Nie mam ani jednej uwagi .Jest poprostu super lekarz i człowiek .

bardzo dobry Lekarz.Konkretny, zdecydowany, kompetentny i nie marnujący czasu w pracy. Dziękuję. Życzę wielu sukcesów i wszystkiego dobrego

Lekarz jest naprawdę dobry. polecam!!!!1

Lekarz jest naprawdę dobry. polecam!!!!1