lekarz Piotr Zastocki

Lekarz ,który myśli tylko o naciągnięciu na kasę. Wiedząc,że rozerwanie ścięgna trzeba operować,wmawiał mi,żewyleczy mnie blokadami z kolagenu za które kazal sobie slono płacic.Uświadomił mnie dopiero inny lekarz.Nie polecam dr Zastockiego nawet wrogowi.

Lekarz kompetentny i uprzejmy,ale nie wytłumaczy istoty choroby ,tylko dyplomatycznie zbywa pacjenta i proponuje leczenie prywatne.

Gorąco polecam tego lekarza! Cudowny człowiek! Nikt nie wiedział co stało się z moim barkiem z powodu, którego nie mogłam spać, ćwiczyć, ruszać ręką. Przeprowadził badania, wszystko tłumaczył, wyleczył. Jestem bardzo zadowolona z niego jako lekarza i człowieka.

Wizyty w ramach NFZ w poradni urazowej przy Szpitalu nr 2 w Mysłowicach. Bardzo kompetentny lekarz. Zleca badania, przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, nie zbywa. Dodatkowo miłe usposobienie pana doktora i sposób tłumaczenia problemu sprawia, że pacjentowi jest po prostu raźniej. Polecam!

Wzór do naśladowania. Od Pana Zastockiego czuje się dobrą energię, widać że zależy mu na każdym pacjencie.

bardzo dobry lekarz FANTASTYCZNY człowiek!!! szkoda że takich lekarzy i ludzi jak On jest tak mało!

Dziwię się, że jestem dopiero trzecią osobą, która wystawia Panu Zastockiemu "cenzurkę" - sądząc po kolejkach do jego gabinetu, pozytywnych opinii powinno być już prawdziwe mrowie... Lekarz fantastyczny, człowiek marzenie. Doskonały specjalista. Naprawdę polecam. Na marginesie - prócz publicznej służby zdrowia, pracuje w prywatnej klinice, gdzie za wizytę płaci się naprawdę gruby szmal (prezesi, inni lekarze, sportowcy, etc.) ale każdego pacjenta traktuje tak samo. Szacun.

Witam. Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, umie wysłuchać pacjenta i zrozumieć go w całej kwestii, nie zbywa po szybkim rozeznaniu wypisując i dając receptę. Jest bardzo kompetentny, poświęca swój czas każdemu pacjentowi jednakowo korzystając ze wszystkich możliwości jakie posiada, nawet w kryzysie umie wysłać ze skierowaniem pacjenta na RTG czy EKG jakiejś części ciała w zależności od urazu (oczywiście refundowane z NFZ)i później dalej opiekować się pacjentem, nie zbywając go na pierwszej wizycie wystawiając receptę na maść na obrzęki. Polecam bardzo lek. Piotra Zastockiego. (były pacjent)Pozdrawiam.

Przemiły człowiek, pracowity, znakomity fachowiec - to wszystko, dziękuję!

Przemiły człowiek, pracowity, znakomity fachowiec - to wszystko, dziękuję!