dr n. med. Piotr Zdunek

Radiolog

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora, wspaniały ciepły i spokojny człowiek, Fachowiec jakich mało- przez duże F. Pan Doktor delikatny, daje ogromny komfort podczas badania i podtrzymuje ogólna atmosferę spokoju. Przeżyłam już 1 biopsje (na nfz), lekarz po mnie krzyczał i mną szarpał- wyszłam ze łzami w oczach, Pan doktor Zdunek jest zupełnie inny, ogrom klasy i empatii wobec pacjenta. Polecam

Bardzo profesjonalny lekarz, niezwykle życzliwy wobec pacjentów jak i pracowników. Lekarz z powołania z ogromną wiedzą. Specjalista w swojej dziedzinie znany w Bielsku i poważany.

Bardzo rzeczowy i rzetelny specjalista, a przy tym lekarz o wspaniałym podejściu do pacjenta. Polecam konsultacje u tego specjalisty.

Świetny specjalista - spokojny, rzeczowy, dokładny, a przy tym cudowny człowiek. Każdemu polecam. :)

Wspaniały lekarz,pełny profesjonalizm ,niezwykle życzliwy wobec pacjentów. Lekarz z powołania z ogromną wiedzą .

Wspaniały lekarz,pełny profesjonalizm ,niezwykle życzliwy wobec pacjentów.
Lekarz z powołania z ogromną wiedzą .

Jestem szczęściarą bo trafiłam do Pana Dr Piotra Zdunka empatycznego człowieka. O cokolwiek zapytany udziela odpowiedzi w profesionalny sposób. Joanna

Dr Zdunek to empatyczny a jednocześnie rzeczowy i kompetentny lekarz. Nie mam słów aby opisać wszystkie pozytywne strony tego specjalisty. To po prostu doktor na 5

Pan doktor Piotr Zdunek to fantastyczny lekarz i człowiek godny zaufania!Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny.Oby jak najwięcej było takich lekarzy..

Dr.Zdunek,bardzo dobry doktor,który ma niesamowitą wiedze w każdej dziedzinie,bardzo pomaga chorym,nie lekceważy pacjenta,u niego po prostu liczy sie człowiek.Przyszłam do dr.Zdunka i pomógł mi bardzo.Cieszę się,że są tacy wspaniali lekarze jak Dr.Zdunek. Pozdrawiam,do następnej wizyty.ADA

Polacam. Kompetentny,rzeczowy, miły i ciepły. Wzbudza zaufanie.

Polacam. Kompetentny,rzeczowy, miły i ciepły. Wzbudza zaufanie.