Mistrz! Naprawił dysplastyczne biodro po osteotomii. Ciężka operacja, jednak Pan Doktor zrobił mi biodro lepiej niż mogłam się spodziewać. Polecam słuchać Lekarza bo to prawdziwy specjalista. Przede mną długa rehabilitacja ale nie zamierzam zmarnować trudów operacji, starań Pana Doktora i takiej szansy. Dziękuję!

Pan dr przyjął mnie choć nie musiał (przy napiętym grafiku) Odczulam ze zależy mu na dobru pacjenta to się chwali zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Cierpliwie wysłuchał i grzecznie odpowiadał. Widać ze człowiek i lekarz z powołania. Wielu lekarzy powinno się od niego uczyć. A zwłaszcza szacunku do pacjenta. Mądry lekarz i ciekawy, trochę tajemniczy człowiek może trochę skromny z ciekawą teoria życiową która dała mi do myślenia..pozdrawiam serdecznie.

Kompetentny, fachowy, konkretny, życzliwy, wyrozumiały, cierpliwy... Można tak jeszcze wymieniać. Najważniejsze, że z mojego ojca praktycznie kaleki, zrobił znów chodzącego szczęśliwego człowieka i zawsze się nim troskliwie opiekował. Moją malutką córeczkę też profesjonalnie i w uprzejmy sposób badał podczas dwóch wizyt związanych z kontrolą bioderek. Serdecznie i szczerze polecam. Bardzo dobry lekarz i dobry człowiek.

Bardzo dobry lekarz. Dobre podejście do dziecka, które panicznie boi się lekarzy. Badanie rzeczowe, dokładne.Mogę szczerze polecić.

Z daleka od tego Pana. Niebywała arogancja i ignorancja pacjenta. Totalny brak szacunku do pacjenta. Nie dopuszcza do słowa. Nie wysłuchuje pacjenta. Szkoda czasu na wizytę u tego lekarza.

Profesjonalne podejście do pacjenta rozpoznanie choroby - idealne. Miły biodro wymienił mi idealnie Bardzo Dziękuje Panu doktorowi z całego serca.

Nikomu nie polecam! Nawet wrogowi! Lekarz pali e papierosa w gabinecie przy pacjencie i uważa , że rehabilitacje po złamaniu ręki z przemieszczeniem jest niepotrzebna i nic nie da. Nawet zdjęcia nie obejrzał.

Nikomu nie polecam! Nawet wrogowi!

nikomu nie poleca nie zajmuje sie pacjetem tylko spojzal na wyniki badan rentgena a kregoslup boli jak bolal zlecil rechabilitacje w slepo nikomu nie polecam

wcześniejsze opinie wydawały mi się oki wiec udałąm do tego lekarza z moją nogą lekarz nie obejrzał wcale jej nie poprosił o zdjęcie które wcześniej zrobiłam przepisał jakieś tabletki i zalecił rehabilitacje ,na któą trzeba czekać na fundusz do połowy września i stwierdził jaka bedzie panią jeszcze bolało po rehabilitacji to zoperujemy

Spełnia oczekiwania pacjenta,jest kompetentny i kulturalny!Mało takich lekarzy!Przekonałam się o tym!