lekarz Przemysław Andrejuk

Pan doktor Przemysław Andrejuk to lekarz z powołania. Cudowny, uprzejmy, kompetentny. Świetny specjalista. Ma ludzkie podejście do pacjenta. Cudowny człowiek z wielkim sercem i mega poczuciem humoru. Polecam.

Pan Doktor to wspaniały człowiek i świetny specjalista, lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, dokładnie omawia przebieg leczenia, każdego pacjenta traktuje indywidualnie - i jak to się mówi ,,po ludzku", ma niesamowite poczucie humoru.

,,po ludzku", ma niesamowite poczucie humoru.

Wspaniały Lekarz i Człowiek. Kompetenty, miły i zawsze uśmiechnięty. Ewenement wśród lekarzy. Polecam serdecznie.

Wspaniały Lekarz i Człowiek.
Kompetenty, miły i zawsze uśmiechnięty. Ewenement wśród lekarzy.
Polecam serdecznie.

Wizyty u pana doktora to czysta przyjemność! I nie ma tu cienia przesady. Człowiek uprzejmy, kulturalny, rzetelny, fachowy. Wyjaśnia, tłumaczy, rozwiewa wątpliwości, śmiało można o wszystko dopytywać. Wiedza i kompetencje na najwyższym poziomie. Po prostu dobry człowiek, któremu dobrze z oczu patrzy. Polecam! PS. Wszystkie wizyty zawsze były na NFZ.

Dodam, ze Pan Doktor Przemek Andrejuk to przemily , przesympatczny, bardzo ,bardzo uprzejmy czlowiek . Niema takich lekarzy On !!!!! Najlepszy w swiecie !!!!

NAJEPSZY KOCHANY DOKTOR JEDYNY NA SWIECIE !!!!! NIGDY W ZYCIU NIE SPOTKALAM TAKIEGO LEKARZA JAK PAN PRZEMEK , SLOWA NIE SA W STANIE WYRAZIC WDZIECZNOSCI.... ❤💗💗

Czy ktoś mógłby napisać czy Pan doktor przyjmuje prywatnie i gdzie? Bardzo proszę o informacje. Zależy mi na jakimś kontakcie żeby móc zapisać dziecko.

Lekarz Przemysław Andrejuk jest lekarzem z powołania, wybitnym specjalistą w tej branży. Jest bardzo miły i uprzejmy dla pacjentów - nie spotkałem jeszcze tak uprzejmego lekarza.