lekarz Przemysław Bilski

2,1
1,9

Nie polecam, dałbym zero gwiazdek za brak profesjonalizmu. Nie dziwie się, że są do niego wolne terminy gdyż wizyta u tego lekarza trwa 5 minut. Byłem z 3 razy na wizytę pourazową, łaskawie zobaczy na opis RTG i Rezonansu, przypisał leki przeciwzapalne i po zawodach, pomimo dużego zapasu czasu już na drugi uraz nie spojrzy, pomimo tego za każdym razem i z każdą wizytą skierowanie na RTG kontrolne i leki. Strata czasu i Luxmed, i Medicover powinien się zainteresować jakością usługi.

Wizyta to totalna porażka . Nie polecam nikomu tego lekarza . Jest bardzo niemiły pozatym Leki niedostosowane do schorzeń pacjenta. Porażka

Leki niedostosowane do schorzeń pacjenta.
Porażka

Lekarz nie przeczyta płyty z rentegna jeśli nie ma opisu od radiologa i karze wyjść z gabinetu ......to chyba jakieś nieporozumienie. Każdy prawdziwy lekarz chyba nie potrzebuje opisu od innego lekarza żeby stwierdzić co komu dolega. Odradzam pójście do tego lekarza z dzieckiem.

Jak żyję jeszcze nie widziałam tak nie miłego i nie uprzejmego lekarza. Wizyta trwała może 3 minuty. Brak jakiego kolwiek szacunku do pacjenta. Przychodnie psują sobie opinię przez takich lekarzy jak On. NIE POLECAM A WRĘCZ ODRADZAM !!!

Lek niedostosowany do schorzeń pacjenta wywołał fatalne skutki uboczne. Brak konkretnego wywiadu na temat branych leków i ich interakcji.

Lek niedostosowany do schorzeń pacjenta wywołał fatalne skutki uboczne.
Brak konkretnego wywiadu na temat branych leków i ich interakcji.

Osoba bardzo nieprofesjonalna. Całkowity brak kultury, empatii oraz chęci wysłuchania pacjenta. Podczas wizyty zostało podważone całe dotychczasowe leczenie (w tym zdjęcia RTG, które trzeba było specjalnie dla tego pana wykonywać ponownie; opis wykonany przez radiologa okazał się zbyt trudny), a także kompetencje personelu medycznego, z którym miałem styczność. Filozofia tego pana to: "W przypadku złamań najlepiej nie unieruchamiać i zabezpieczać kończyn, lecz zostawić je na pastwę losu :)))" W skrócie nieszczęśliwy, sfrustrowany człowiek, mądrzejszy od wszystkich innych razem wziętych.

Osoba bardzo nieprofesjonalna. Całkowity brak kultury, empatii oraz chęci wysłuchania pacjenta. Podczas wizyty zostało podważone całe dotychczasowe leczenie (w tym zdjęcia RTG, które trzeba było specjalnie dla tego pana wykonywać ponownie; opis wykonany przez radiologa okazał się zbyt trudny), a także kompetencje personelu medycznego, z którym miałem styczność. Filozofia tego pana to: "W przypadku złamań najlepiej nie unieruchamiać i zabezpieczać kończyn, lecz zostawić je na pastwę losu :)))"

Żałuję, że nie widziałam tych opini wcześniej. Wizyta porażka. Trwała 4 min. Zero wywiadu, zrozumienia, czegokolwiek. Doktor wysilił się o wypisanie skierowania i tyle. Nawet się nie pokwapił żeby wysłuchać co mam do powiedzenia. Zero empatii. Najlepiej jakby pacjent nic nie mówił i szybko wyszedł.

Dziś trafiłam na USG do Pana Przemysława Bilskiego, niestety celowo nie użyję słowa lekarz lub ortopeda. Brak kultury, empatii i jakiegokolwiek zrozumienia dla pacjenta. Moja wizyta trwała około 2 minuty, przy czym pierwsze zdjęcie usg zrobiono o godzinie 10:20 i 18 sekund, drugie 10:20 i 43 sekundy, ot całe badanie, przy czym usłyszałam ''To było tylko stłuczenie, następny!'' Lekarz rzucił moimi wynikami badań w stronę drzwi i kazał wyjść, kiedy jeszcze nie założyłam spodni. Kilka tygodni temu skręciłam staw kolanowy, codziennie towarzyszy mi ogromny ból, chodzenie po schodach sprawia mi wielką trudność, a przy kucaniu lub zginaniu nogi słychać trzask łamania kości. W badaniu USG lekarz zaznaczył że wszystko jest w porządku bez jakiegokolwiek sprawdzenia stanu mojego kolana. ''Obie łękotki prawidłowe'', nie badając ich. Zdecydowanie odradzam.

Sama nie wiem jak ocenić. Pan doktor był uprzejmy, wizyta trwała 20 minut, nie spieszył się jakoś nadmiernie, ale nie sprawiał wrażenia kompetentnej osoby, tak naprawdę to ciężko mu było ocenić co jest dokładnie nie tak z moim kolanem, jakie powinny być dalsze kroki i leczenie, za dużo rozbieżnych wypowiedzi usłyszałam podczas tej wizyty…na wizytę kontrolną zapisałam się po prostu do innego ortopedy, bo tutaj jakoś bez przekonania.

Byłem na wizytach kilka razy i nie polecam tego lekarza. W mojej ocenie mało profesjonalny. Każe umawiać się na wizyty co tydzień, kiedy leczenie i tak nie może jeszcze przynieść skutku. Jest nieprzyjemny i brak mu empatii. Najbardziej koncentruje się na szybkim zakończeniu wizyty i umówieniu kolejnej. Wizyty b. drogie. Nie polecam.