dr n. med. Przemysław Binkiewicz

Cytolog, Ginekolog położnik

Bardzo profesjonalny lekarz, polecam z całego serca . Delikatny, odpowiada na każde zadane pytanie i wątpliwość. Zleca badania bez proszenia się ( jak to bywa czasem u innych) .

Doktor Bińkiewicz to lekarz o wielkim sercu, bardzo ofiarny i super specjalista. Im dłużej korzystam z Jego porad i leczenia, tym bardziej się o tym przekonuję. Polecam Go z całego serca. Ania

Polecam Go z całego serca.
Ania

Z całego serca polecam Pana Doktora, który jest wspaniałym specjalistą w swojej dziedzinie i po prostu dobrym człowiekiem! :) Przy każdej wizycie czuć jego autentyczną troskę i chęć pomocy. Badania wykonuje bardzo delikatnie, wyjaśnia co będzie robić i dokładnie tłumaczy swoje zalecenia. Do pacjentki podchodzi indywidualnie i z uśmiechem. Pana Doktorowi zaufałam Mu od samego początku i nigdy się nie zawiodłam. Kilka dni temu na oddziale ginekologicznym miałam zabieg wykonany perfekcyjnie przez Pana Doktora, czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam ! Rewelacja! :)

Polecam Pana Doktora, to miły, ciepły człowiek, budzący zaufanie, lekarz który troszczy się ,dba o dobro swoich pacjentek, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, pomaga mi w walce z endometriozą , prowadził dwie ciąże, jestem zadowolona z opieki jaką Pan Doktor mnie otacza.

Przez kilka lat byłam pacjentką doktora Binkiewicza, prowadził także połowę mojej pierwszej ciąży i tu zaczęły się problemy. Jego światopogląd mocno rzutuje na sposób leczenia – nie przepisuje tabletek antykoncepcyjnych (z jednej strony dobrze, bo sporo jest lekarzy, dla których pigułki to lek na wszystko, z drugiej – nie każda religia zabrania używania tego typu środków), badania prenatalne zleca dopiero w momencie, gdy ewentualne przerwanie ciąży jest niemożliwe – nie każdy się na to zdecyduje, jednak takie postępowanie to brak pełnej informacji o stanie zdrowia pacjenta. Od początku ciąży, bez żadnych wskazań przepisywał mi luteinę dopochwowo, której nie brałam (ciąża fizjologiczna, nic złego się nie działo!), kazał brać preparaty witaminowe, choć nie miałam żadnych niedoborów, normalne twardnienie brzucha po 20. tygodniu uważał za zagrożenie, w długiej, zdrowej szyjce macicy dopatrywał się przedwczesnego skracania (kilku innych lekarzy potwierdziło, że wszystko jest w porządku). Im bardziej konkretne pytania mu zadawałam tym bardziej ogólnie odpowiadał, zalecał rzadsze współżycie, ale nie potrafił powiedzieć, co to znaczy rzadsze, na moje pytanie o USG w celu zmierzenia długości szyjki stwierdził, że on nie wierzy takim metodom i woli zbadać ręcznie (przy czym żaden inny lekarz nie ściskał mi tak mocno szyjki w czasie badania jak on), zignorował moje pytanie o stany zapalne, które może spowodować krążek na szyjce. Po kilku ciążowych wizytach, na których coraz bardziej straszył mnie przedwczesnym porodem, zakazywał kolejnych rzeczy (współżycie, chodzenie, wyjazdy – miałam wg niego leżeć i czekać na poród kilka miesięcy) i w końcu chciał założyć krążek na szyjkę (miała podręcznikowo prawie 4 cm, jak się dowiedziałam u innego lekarza), zmieniłam ginekologa. Urodziłam w terminie, siłami natury, zdrowe dziecko. W ciąży czułam się świetnie, do końca byłam aktywna, miałam bardzo dobre wyniki – doktor Binkiewicz doszukiwał się dziury w całym. Szkoda, bo miałam do niego zaufanie przez kilka lat i polecałam go koleżankom, a w ciąży był dla mnie źródłem niepotrzebnego stresu i nierzetelnej wiedzy o stanie zdrowia. Nie wiem ilu kobietom założył krążek bez wskazań, ciężarną bardzo łatwo zmanipulować dobrem dziecka, ja na szczęście skonsultowałam się z innymi lekarzami i dzięki temu uniknęłam stresu i potencjalnych skutków ubocznych tego zabiegu.

To religijny fanatyk, który naukę kościoła ceni bardziej niż człowieka. Miły, uprzejmy i delikatny, ale cóż z tego, kiedy nie wiesz, czy chce leczyć, czy nawracać.

Polecam bardzo tego lekarza! Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Świetny specjalista, kompetentny, profesjonalny. Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, miły i ciepły człowiek., Można zawsze na niego liczyć. Już od pierwszej wizyty wzbudził we mnie zaufanie, poświęcił wiele czasu by zapoznać się z moją wcześniejszą dokumentacją medyczną, bez żadnego pośpiechu. Doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił. Pan doktor ma znakomite podejście do pacjentek, podczas pobytu w szpitalu dzięki niemu czułam się bezpieczna i spokojna. Personel w pyskowickim szpitalu bez żadnych zastrzeżeń, również bardzo troskliwy, miły i pełen dobroci dla pacjentek.

bardzo miły, ciepły i uprzejmy człowiek. Dr. Binkiewicz był pierwszym lekarzem ginekologiem-mężczyzną do którego się wybrałam - nie czułam żadnego skrępowania przy nim od pierwszej wizyty. Zawsze uśmiechnięty i spokojny. Prowadził moją pierwszą ciążę - spokojnie tłumaczy, doradza, zleca najpotrzebniejsze badania, nie naciąga; jeśli jest taka konieczność to kieruje do siebie do szpitala na oddział na obserwacje (mnie dr skierował tam na badania, w szpitalu doktor poznał mnie i cały czas czułam ze mam tam "kogoś swojego"). Polecam każdej kobiecie przede wszystkim za to jego ciepło które z Niego bije :) Dziękuję Panie Doktorze :)

Zdecydowanie polecam Pana Dr. Binkiewicza, który jest nie tylko świetnym specjalistą ale przede wszystkim bardzo cierpliwym, uprzejmym i sympatycznym człowiekiem. Wizyta w jego gabinecie nie wiąże się ze stresem. Zdecydowanie polecam! Iza

Odpowie na każde pytanie,a w ciąży takich nie brakuje :) Zleca wszystkie badania,podchodzi do pacjentek niezwykle delikatnie. Polecam tego lekarza :)

Odpowie na każde pytanie,a w ciąży takich nie brakuje :)
Zleca wszystkie badania,podchodzi do pacjentek niezwykle delikatnie.
Polecam tego lekarza :)