Przemysław Celej

2,5
2,7
2,6
2,7

Witam serdecznie tydzień temu miałam artroskopie kolana i operował dr Celej mam dobre zdanie o doktorze miły, konkretny i wesoły super doktor i personel też. Polecam. I pozdrawiam serdecznie.

Mam dobre zdanie na temat doktora Celeja Przez trzy lata krążyłam po wielu ortopedach i w końcu u niego doczekałam się sensownych wizyt Dzisiaj wyszłam ze szpitala jestem po artroskopii kolana Ma swój charakterek i specyficzny tok rozmowy z pacjentem no ale kto go nie ma ?

Mam dobre zdanie na temat doktora Celeja
Dzisiaj wyszłam ze szpitala jestem po artroskopii kolana

Bardzo niemiły i niesympatyczny ortopeda. Traktuje ludzi z góry. Od takiego lepiej trzymać się z daleka. Na szczęście w Lubaniu jest paru kompetentnych ortopedów traktujących ludzi ze zrozumieniem.

Mialam okazję poznać tego lekarza w szpitalu w Lubaniu. Koszmar. Arogancnki , opryskliwy. Syn z urazem , kostka jak balon. Po wykonaniu prześwietlenia stwierdził ze noga jest stłuczona. Na dowidzenia , gdy pomagałam wstać i iść z dzieckiem zostałam wyśmiana, że nic mu nie jest i rzucił komentarzem "biegnij , nie udawaj " . Finalnie kostka była złamana. Omijać szerokim łukiem !

polecam dobry specjalista konkretny ale oschły.wydaje sieze krzyczy ale ma chyba takui głos.porozmawia przedstawi sposób leczenia Nie udaje ze wie wszystko.

Najbardziej nieprzyjemny lekarz z jakim miałem kontakt gdy usłyszał że byłem u innego lekarza prywatnie to się "obraził" i nie chcial wydać mi skierowania na rezonans magnetyczny do tego bardzo niemiły i gardzący pacjentem

Nie polecam! Omijajcie tego Pana w przychodni państwowej! Nie wiem jak się zachowuje i czy praktykuje prywatnie. Poszłam z wynikiem z rezonansu do poradni ortopedycznej w Lubaniu. Zanim przeczytał powiedział, że mnie nie zna. Nie wiem co to miało znaczyć (może że nie byłam u niego prywatnie). Po przeczytaniu wyniku powiedział, że nic tu nie ma. A ja i tak nie mogę normalnie funkcjonować. Ponadto gdy poprosiłam o zwolnienie lekarskie na dzień wizyty w poradni powiedział, że nie ma takiej choroby na którą 1 dzień zwolnienia może wystawić. Okropny człowiek NIE LEKARZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chciałabym zero gwiazdek Temu PANU WYSTAWIĆ ALE niestety system nie pozwala muszę po 1 gwiazdce dać. Ale dałabym wszędzie ZEROOOOOOO

Bardzo małe zaangażowanie w sprawy pacjenta. Lekceważący stosunek. Brak empatii. Smutne. ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Zgłosiłem się na kontrolę i zdjęcie szwów po operacji cieśni nadgarstka (odbyła się 23.07). Nawet nie obejrzał ręki ani nie przeczytał wypisu. Moje obawy dotyczące stanu nadgarstka zbagatelizował ("jeśli tak jest, to pewnie tak ma być"). Na informację o bólu stwierdził, że to "moja wina że boli, bo nie ćwiczyłem". Fajnie, tylko skąd miałem wiedzieć, kiedy i jak ćwiczyć? Nie dostałem tych informacji na wypisie. Od doktora również się nie dowiedziałem. O rehabilitacji podobnie. Nie zaproponował żadnego leczenia przeciwbólowego. Doktor nakazał mi pójście do pracy (ciężka fizyczna - towarowanie w ...

Doktor nakazał mi pójście do pracy (ciężka fizyczna - towarowanie w sklepie molochu) 10.08, czyli OSIEMNAŚCIE DNI PO ZABIEGU. Ręka dominująca, mimo że piszę lewą.
Składam na Pana skargę do NFZ.

Szkoda że nie przeczytalam opinii,zanim wybrałam się na wizytę.I to już nie chodzi o to ze lekarz jest arogancki w stosunku do pacjentów.Nie polecam nikomu tego lekarza.Poszłam z kontuzją kolana,wizyta trwała niecałe 15 min.PAN Doktor nie zrobił żadnego badania,kazał mi zrobić zdjęcia na wlasną rękę.Jak w średniowieczu dotknął kolano i stwierdził co mi dolega,następnie wstrzyknął coś do kolana.Skasował pieniądze i do widzenia.Inni lekarze byli zbulwersowani tą sytuacją.Lepiej się w ogóle nie leczyć niż iść do tego lekarza.Odradzam kategorycznie.