dr n. med. Przemysław Dąbrowski

Pan Doktor jak najbardziej godny polecenia! Przywrócił mi wiarę w lekarzy, ponieważ do tej pory na swojej drodze spotykałam wielu, o których chciałabym zapomnieć. Bardzo kompetentny, sympatyczny, uśmiechnięty, otwarty na słuchanie pacjenta - co niestety jest rzadkością…Przekazuje informacje w przystępny dla pacjenta! polecam z całego serca!

Pan doktor to anioł w skórze człowieka. Jest bardzo cierpliwy, potrafi słuchać. Naprawdę zależy mu na dobru pacjenta. Kompetentny, wnikliwy. Dokładnie tłumaczy, na czym polega leczenie. Trafić pod opiekę takiego lekarza to prawdziwe szczęście. Życzę mu sił do dalszej pracy i powodzenia.

Świetny lekarz, potrafi słuchać pacjenta, jest cierpliwy i wyrozumiał..Mam chorego syna - W końcu dotarliśmy do lekarza z powołania!!! Prawdziwy lekarz z powołania, godny zaufania!!! Zainteresowany pacjentem, mądry lekarz. Wspaniale, że mogliśmy go spotkać na swojej trudnej życiowej drodze .

dr Dąbrowski to jeden z niewielu lekarzy z powołaniem. Chetnie niesie pomoc innym. Bardzo profesjonalny, kompetentny, miły, nie lekcewazy objawow (poprzedni lekarz nazwal mnie symulantka). Po wstepnych badaniach, ktore nic nie wykazaly, skierowal mnie na dalsze badania, a nie odeslal z recepta na leki przeciwbolowe. Po rezonansie okazalo sie, ze mam powazne schorzenie kregoslupa, natychmiast wystawil skierowanie do odpowiedniego specjalisty. Teraz czekam na operację, a gdyby nie dr Dabrobwski pewnie chodzilabym na jakas bezsensowna rehabilitacje, ktora i tak nie dalaby efektu, bo w miom przypadku zabieg jest niezbedny. Bardzo, bardzo polecam tego LEKARZA!!!!!! a.m. grodziec

naprawde fajny lekarz dokładny, wytłumaczy, porozmawia:) traktuje pacjenta bardzo dobrze, naprawde warty polecenia:)

Swoją rolę wykonuje solidnie,stara się układać dobre stosunki z chorym , pomagać w miarę swoich kwalfikacji i posiadanej wiedzy. Miły w rozmowie i przystępny dla chorych i rodzin chorych.

Miły w rozmowie i przystępny dla chorych i rodzin chorych.

lekarz pokazujący swoim podejściem do wykonywanych obowiązków swoją solidność.chęć niesienia pomocy w bardzo drastycznych sytuacjach.Ratowanie zagrożonego życia w bardzo trudnej sytuacji.

lekarz pokazujący swoim podejściem do wykonywanych obowiązków
swoją solidność.chęć niesienia pomocy w bardzo drastycznych
sytuacjach.Ratowanie zagrożonego życia w bardzo trudnej sytuacji.