lekarz Przemysław Dulny

Psychiatra

Bardzo niekompetentna osoba.Wydaje opinię nie zapoznając się z całą dokumentacją medyczną,jestem zdecydowanie niezadowolony z jego usług.

Wspaniały lekarz!!! tego nie da się opisać w słowach !!! Cudotwórca , pomógł mi w 100 % , jest naprawde wspaniałym lekarzem , a przede wszystkim człowiekiem !!! Polecam każdemu!!!

to super lekarz zapisał mi jak dla konia ale postawił mnie na nogi klonazepamem super gość wyrozymiały profesjonalista same plusy polecam tego lekarza

Lekarz o duzym sercu wyrozumiały,kompetentny

Lekarz o duzym sercu wyrozumiały,kompetentny

Pana doktora poznałem jakiś czas temu. Od razu sprawił na mie wrażenie kompetentnego. Jego bogata i wszechstronna wiedza ugruntowała mnie w przekonaniu do Jego umiejętności uporania się z moimi problemami. Już na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, a powiem tylko tyle, że nie jest to łatwo, gdyż świadczą o tym nietrafione diagnozy innych, równie szcownych lekarzy. Jego zapał do pracy w zwalczeniu mego problemu był nader wielki. Jego osoba i sposób bycia sprawiły, że od razu mu zaufałem i szybko poddałem się terapii. I już są tego pierwsze efekty. Naprawdę jestem pod dużym wrażeniem medycznym pana dokrora. Teraz śmiało mogę go polecići jak tylko ktoś mnie zapyta od razu podam jego numer. Oby więcej takich lekarzy. Tak trzymać panie Przemku. Pozdrawiam Maciej Kott.

Pan Przemysław jest najlepszym lekarzem na świecie!! To co on mi pomógł i mojej rodzinie to normalnie ww głowie sie nie mieści. Niechaj mu Bozia w dzieciach wynadrodzi. Dziękuję panie Przemku !!! Zofia R.

Zofia R.

Bardzo przyzwoity i dobry lekarz. Chodzę do Niego od wielu lat i pomógł mi już bardzo. Inni nie potrafili mi pomóc dopiero on. Dostałem namiar od kolegi, któremu pomógł. Naprawdę bardzo uczciwy i sumienny. Mogę go mocno polecić. Zenon Sidorowicz Trzebnica

Bardzo sumienny i rzeczowy lekarz. Wysoce kompetentny i fachowy. Niesamowite podejście do pacjenta i jego potrzeb. Głęboka wiedza, analityczne spojrzenie na zagadnienie. Słowem wszystko co potrzeba do radości pacjenta. Naprawdę godny polecenia. Pozdrawiam. Maria Kamzurska

Pozdrawiam.
Maria Kamzurska