lekarz PrzemysŁaw Dybciak

Lekarz rodzinny

Lekarz godny polecenia. Taki do którego idąc na wizytę wiesz, że będziesz potraktowany odpowiednio, wysłuchany z uwagą i wyjdziesz z odpowiednią diagnozą poprzedzającą dodatkowe badania. Jest to lekarz do którego można mieć pełne zaufanie

Poznałam Pana Doktora,gdy towarzyszyłam mamie w Jej wizytach lekarskich w przychodni w Aleksandrowie.Byłam zachwycona podejściem do starszej osoby,prawdziwą troską o zdrowie pacjentki.Zdecydowałam się na zapisanie się do tej przychodni pod opiekę Pana Doktora.Była to najlepsza decyzja-każda wizyta to potwierdzała.Bardzo kompetentny,miły i cierpliwy lekarz zawsze potrafił trafnie wyleczyć dolegliwość.Kiedy niespodziewanie schudłam Doktor uparł się szukać powodu tej sytuacji i dotąd zlecał różne badania,aż w końcu znalazł zupełnie niespodziewaną przyczynę utraty wagi.Od postawienia diagnozy do operacji był krociótki czas-teraz wiem,że był to ostatni moment przed przerzutami-mogę zdecydowanie powiedzieć-Panie Doktorze,dziękuję za Pańskie zaangażowanie w troskę o pacjentów proszę zostać takim na zawsze.

Wspaniały lekarz!!!!!!!!! Mam do niego 100% zaufanie- dziękuję za to że Pan jest.

Bardzo dobry człowiek iświetny lekarz uratował życie mojemu mężowi

Bardzo dobry człowiek iświetny lekarz uratował życie mojemu mężowi

To suuuuuuuper ! lekarz. Od lat leczę się u niego i mam do niego pełne zaufanie. Szkoda, że nie przyjmuje w Łukowie.

ZGADZAM SIE W ZUPEŁNOŚCI ZE WSZYSTKIMI ZE TO SUPER LEKAT\RZ GODNY Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECENIA INNYM. MI TEZ B.DUZO W ZYCIU POMÓGŁ. DZIĘKUJE PANU

Świetny lekarz. Szkoda że odszedł ze Stoczka. Myślę o przeniesieniu się do przychodni, do Domanic. Nie spotkałam się jeszcze z tak przyjemnym i kompetentnym lekarzem. Polecam.

Wspaniały lekarz. Rozpoznał chorobę u mojego męża podczas gdy inni leczyli go na co innego.Uratował mu życie. To po prostu SUPER lekarz.

Wspaniały lekarz, kompetentny, godny zaufania, zawsze można na niego liczyć!!!!

Wspaniały lekarz, kompetentny, godny zaufania, zawsze można na niego liczyć!!!!

wspaniały lekarz mało takich wykrył u mnie chorobę którą miałem w sobie od urodzenia w wieku 13 lat od razu skierował mnie do szpitala uratował mi życie jestem jemu wdzięczny