lekarz Przemysław Elżakowski

Laryngolog

Leczyłam u p. doktora zapalenie górnych dróg oddechowych i nie kwestionuje wiedzy ani kompetencji lekarza. Jest może trochę roztrzepany, ale ma doświadczenie w tym co robi. Jednak jego podejście pozostawia wiele do życzenia. Próby poderwania i komplementy, które słyszała pewnie nie jedna pacjentka to nie jest to po co pacjent przychodzi na wizytę. Moim zdaniem za bardzo spoufala się z pacjentkami. A to nie jest profesjonalne.

Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi Przemysławowi Elżakowskiemu za doskonałe rozpoznanie i wyleczenie z przewlekłego zapalenia ucha środkowego. Po dwudziestu latach kuracji spowodowanej złymi diagnozami u laryngologów i dermatologów w Polsce, Anglii, Izraelu i Holandii w ostatnim momencie trafiłam do dr. Elżakowskiego, który przywrócił mi zdrowie w ciągu tygodnia. To jest fantastyczne. Jest znakomitym i delikatnym lekarzem ale również przemiłym człowiekiem. Nie mam słów uznania i wdzięczności.

Witam. Lekarz słaby. Niezdecydowany. Źle dobierający leki. Dzięki jego zaleceniom leczenie musieliśmy zaczynać od nowa. Odniosłam wrażenie, że do pacjenta nie podchodzi poważnie. Stanowczo nie polecam.

Chciałam podzielić się swoją opinia na temat lek. Elżakowskiego. Jest dobrym lekarzem jeżeli chodzi o diagnozę, facet zna się na rzeczy,chorobach,potrafi je wyleczyć, ale jeżeli chodzi o podejście do pacjenta i zachowanie to niestety ,wiele do zyczenia. Lekarz nie lubi sluchać co pacjent ma do powiedzenia, pozjadal wszystkie rozumy on wie najlepiej etc, przerywa podczas przeprowadzanego wywiadu uprzejmy też nie jest podrywa pacjentki i to w sposob wulgarny przykro mi, ze to pisze, ale taka jest prawda.Jest rozkojarzony,czesto sie spoznia i czasami wygląda niechlujnie ;)

Wybitny specjalista,od lat ten sam dla rodziny i znajomych. Ogromne doświadczenie.Nigdy sie nie zawiodlem na doktorze.

Wybitny specjalista,od lat ten sam dla rodziny i znajomych. Ogromne
doświadczenie.Nigdy sie nie zawiodlem na doktorze.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Lublin"?

Lublin

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin