lekarz Przemysław Folta

Wenerolog, Dermatolog

dr Folta jest dobrym lekarzem ktury sumienie podchodzi do sprawy jak dotej pory niemam powodu do narzekan kazda jego decyzja sie sprawdzila a rezultaty leczenia widac polecam

Moim problemem był trądzik i szczerze próbowałam już wszystkiego: leczenia hormonalnego, antybiotyków, maści, zabiegów kosmetycznych. Pan doktor kazał mi odstawić hormony, które przepisała mi inna dermatolog i przepisała maść, która zdziałała cuda. Dopiero dzięki tej maści pozbyłam się podskórnych grudek i większości przebarwień i blizn. Zdecydowanie polecam! Mi Pan doktor pomógł!

niestety zawiodłam się na tym panu. przepisuje wszystko co popadnie bez żadnego wcześniejszego wywiadu

Polecam go wszystkim.Po wizytach u niego widać znaczne poprawy

Polecam go wszystkim.Po wizytach u niego widać znaczne poprawy

Nie mam nic do zarzucenia po wizycie u tego lekarza. Sumiennie podszedł do tematu. Efekty leczenia b. dobre - wszystkim polecam.

konkretnie podszedl do problemu, juz po tygodniu widac bylo poprawe, wczesniej leczylem sie u innego lekarza i ani raz w ciagu 10 miesiecznej kuracji nie bylo widac takiej poprawy jak tutaj po tygodniu, naprawde polecam

Skąd tyle nienawiści w tej ostatniej opini??? Byłam u Pana Doktora kilka tygodni temu. Problem skórny z którym borykałam się ze 3-4 mce ustąpił po tygodniu przeoisanego leczenia. Lekarz całkiem sympatyczny i wzbudzający pełne zaufanie

LEKARZ MALO KOMPETENTNY.JEST NIEUPRZEJMY I NIE WZBUDZA ZADNEGO ZAUFANIA POZA TYM NIE POSWIECA ZADNEJ UWAGI PACJENTOWI.PAN DOKTOR PRZEMYSLAW FOLTA ROBIL WRAZENIE NIETRZEZWEGO I NIEZAINTERESOWANEGO PRACA!NIE POLECAM GO NIKOMU!NIE JEST DOBRYM DERMATOLOGIEM.

Od 3 lat leczyłem się u różnych dermatologów z powodu tdziku twarzy. Po trafieniu do pana doktora i po zastosowaniu jego zaleconych leków już po 2-3 tygodniach zaobserwowałem dość znaczną poprawę. Obecnie nadal pozostaję pod jego opieką. Polecam.