dr Przemysław Gawiński

Ginekolog

Powiem tylko tyle lepszego i bardziej kompetentnego lekarza jeszcze nie spotkałam to jest lekarz z powołania.

Witam, to najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam, badanie było przeprowadzone profesjonalnie i delikatnie. Pan doktor charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. Cena standardowa jak na świadczenia prywatne, polecam każdej kobiecie. Pozdrawiam.

Witam,
Pozdrawiam.

Do Pana dr.Gawińskiego chodzę od kilku lat i jestem bardzo zadowolona , dzięki solidności i głębokiej wiedzy uratował mnie od poważnej choroby. Bardzo wszystkim kobietom polecam tego lekarza , jest bardzo miły i uprzejmy . Profesjonalny pod każdym względem .Wysoka kultura osobista a tej w obecnych czasach większości ludziom brakuje.

odbyłam u niego pierwszą wizytę, wszystko bezboleśnie, miły, uprzejmy, polecam

odbyłam u niego pierwszą wizytę, wszystko bezboleśnie, miły, uprzejmy, polecam

Świetny lekarz,prowadził moją ciążę ijemu zawdzięczam urodzenie zdrowego dziecka. Za dodatkową wizytę w miesiącu w okresie świąt nie musiałam płacić. Szkoda tylko że tak trudno się zapisać ale to świadczy o popularności tego lekarza . Szacun panie doktorze chylę czoło.życzę wszystkiego naj naj lepszego w nowym roku.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Toruń"?

Fałata 92c/44

Sławomir Koch