lekarz Przemysław Jarmoliński

Audiolog

Najlepszy lekarz, wiedza, sprzęt najwyższej jakości, panie w rejestracji bardzo uprzejme, jestem bardzo zadowolona, polecam Pana Doktora

Polecam, jestem pacjentem doktora od ponad 10 lat, zdiagnozował u mnie niedosłuch obustronny czego inny lekarze nie mogli przez kilka lat dobrał odpowiednie aparaty i jestem bardzo zadowolony, obsługa i sprzęt jakim dysponuje doktor to naprawdę wysoka klasa. Polecam

Bylismy po raz pierwszy na wizycie. Lekarz z polecenia, pojechaliśmy z duża nadzieja na pomoc. Nigdy nie spotkałam się z tak duża arogancją oraz z takim brakiem podejścia do dziecka oraz rodzica. Lekarz nie tłumaczy jakie badanie będzie przeprowadzał, jak będzie to wyglądało, a w rezultacie ma pretensje, że dziecko się boi. Nie uzyskaliśmy żadnej porady, właściwie ta wizyta nic nie wniosła. Szkoda czasu i pieniędzy. Panie, które tam pracują też bez podejścia jakiegokolwiek do pacjentów.

Jestem pacjentką pana doktora od ok. roku. Uważam, że jest znakomitym fachowcem, poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, jest bardzo życzliwy, cierpliwy i konkretny. Świetnie interpretuje i objaśnia wyniki badań, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Po postawieniu diagnozy dobrał leczenie, które przyniosło poprawę mojego stanu. Pan doktor dysponuje wspaniałym personelem - pani, która wykonywała mi badanie VNG jest wzorem podejścia do pacjenta.

Wpaniały lekarz. Na prawdę troszczy się o pacjenta. Super specjalista. Polecam wszystkim. Leczę sie już dwa lata i złego słowa nie powiem. Ostatnio zacząłem chodzić rownież z dzieckiem i do dzieci ma także wspaniałe podejście.