Przemysław Karaszewski

Ortodonta, Stomatolog

Córka już kończy leczenie...nareszcie. Każda wizyta 150 zł, tylko za zmianę gumek na aparacie stałym !!!! Koszmar, ale to nie wszystko. Po zakończeniu leczenia, należy zakupić aparat korygujacy za jedyne 600 zł. Tutaj tylko ceny są europejskie, pacjent jest traktowany jak w państwowej służbie zdrowia. Za każdym razem 15-20 minut w kolejce. W czasie leczenia zdarzyły się trzy wizyty, na które, zostaliśmy zaproszeni na wcześniejszą godzinę i w tym przypadku czas oczekiwania wynosił 40-50 minut. Kiedy zwróciłem uwagę p. Karaszewskiemu, z uśmiechem odpowiedział: zdarza się. Ogólnie nie polecam

Chodziłam jako nastolatka, był bardzo ale to bardzo ostry!!! Wiecznie wychodziłam cała pokrwawiona i poharatana :(Dr zapewniał, że higiena jest ok a po zdjęciu aparatu co drugi ząb próchnica wtedy umył ręce od dalszego leczenia w końcu szkoda się babrać w stomatologii jak można zarabiać kokosy na ortodoncji. Dlatego dziękuje mu za proste zęby ale na samą myśl o nim wole nie myśleć!

Nie polecam Pana Karaszewskiego, chodziłam do niego jako nastolatka i do tej pory pamiętam jaki był niedelikatny, co więcej może i widziałam początkowo poprawę jednak po zdjęciu aparatu stałego, regularnym noszeniu późniejszych aparatów i stosowaniu się do zaleceń mimo wszystko po roku czasu zęby mi się skrzywiły w dolnej szczęce, a tak nie powinno być. Szczerze nie polecam tym bardziej że jest bardzo drogi.

super! najlepszy ortodonta! nie idzie na łatwiznę i nie usuwa zębów. polecam

super! najlepszy ortodonta! nie idzie na łatwiznę i nie usuwa zębów. polecam

Lekarz jest cudowny umie naprawde leczyc tylko jedyna jest wada ze jest bardzo drogi ;****

Aparat metalowy na górę i dół kosztuje 3400 zł. Można płacić w dogodnych ratach. Na początku bolą zęby przez 2 tyg. Łatwy w utrzymaniu czystości. Przyjemnie widzieć proste zęby ;-)