lekarz Przemysław Kloczkowski

Neurochirurg

Witam Byłem na prywatnej wizycie u doktora z dużym bólem pleców, odcinka lędźwiowego. Doktor tylko odtworzył płytę z rezonansu magnetycznego i od razu proponował operację, zaznaczam prywatnie za 28 tys zł, lub na fundusz za co najmniej pół roku oczekiwania, przy tym był bardzo grubiański i ordynarny, mało przyjemny. Wizyta trwała ok 5 min i co za tym idzie bardzo dużo kosztowała, jak schował kasę do kieszeni to od razu do widzenia. Nikomu nie polecam tego doktora. Nie te czasy aby lekarz tak nieprzyjemnie odnosił się do pacjenta. Jeszcze raz ...

Witam
Byłem na prywatnej wizycie u doktora z dużym bólem pleców, odcinka lędźwiowego. Doktor tylko odtworzył płytę z rezonansu magnetycznego i od razu proponował operację, zaznaczam prywatnie za 28 tys zł, lub na fundusz za co najmniej pół roku oczekiwania, przy tym był bardzo grubiański i ordynarny, mało przyjemny. Wizyta trwała ok 5 min i co za tym idzie bardzo dużo kosztowała, jak schował kasę do kieszeni to od razu do widzenia. Nikomu nie polecam tego doktora. Nie te czasy aby lekarz tak nieprzyjemnie odnosił się do pacjenta. Jeszcze raz nie polecam.

Konsultacja 3 minuty i poproszę 500 zł (umowiona wizyta przez znanylekarz.pl gdzie podana kwota za konsultację 400 zł). Paragonu brak. Słabo..

„Lekarz” bardzo lekceważący , wyniosły i moim zdaniem niekompetentny. Jedyne co go zainteresowało podczas wizyty to pieniądze i nic więcej. Myślałam że czasy łapówek są dawno za nami, jednak się myliłam. Całkowity brak zainteresowania pacjentem. Nie polecam

Pan doktor przyjął mnie bardzo serdecznie. Profesjonalne podejście do mojej choroby sprawiło, że moja zgoda na kolejną operację kręgosłupa zapadła błyskawicznie. Nie zdawałam sobie sprawy , że moje zwlekanie z leczeniem operacyjnym może pogorszyć nieodwołalnie moją sprawność fizyczną. Obecnie jestem w domu, po pomyślnej operacji i dochodzę do siebie. Codzienne rozmowy z p.doktorem ,opieka pooperacyjna i kontrolne wizyty są warunkiem utrzymania dobrego zdrowia psychicznego i fizycznego. Serdecznie dziękuję panie doktorze! Życzę samych pomyślnych i pogodnych dni!!! Joanna Górska.

Serdecznie dziękuję panie doktorze! Życzę samych pomyślnych i pogodnych dni!!!
Joanna Górska.

Pan doktor ma bardzo duże mniemanie o sobie, jest zarozumiały, arogancki i strasznie się przechwala. Na wizytach prywatnych nie wypisuje recept na leki dla pacjenta tylko bazgrze na kartce żeby przepisał je inny lekarz...on nie może bo jak twierdzi "on jest od robienia operacji a nie od wypisywania recept". Nie można się z tym lekarzem porozumieć, jest mało konkretny. Nie polecam

Niestety nie mam dobrego zdania.Jestem po microdisectomii.Mam niedowład w nodze i ból,który jednak uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie.Prywatna wizyta jednorazowo 400 zł.Dostalam skierowanie na RM,gdzie miałam z płytą wrócić ,żeby doktor obejrzał, bez płacenia.Wrocilam z płytą ,ale dopiero po trzech miesiącach,ponieważ zachorowała mi bardzo mama i musiałam przejąć opiekę nad nią.Na tej kontrolnej wizycie powiedział że muszę zapłacić za konsultację ponownie ,bo minęły akurat trzy miesiące.Wczesniej nawet słowem o tym nie wspomniano.Na plus poszło to,że po trzech dniach od wizyty znalazłam się na oddziale .Na kontrolnej wizycie po 4 miesiącach od operacji mówiąc ,że niestety mam drętwą stopę i bolesną nogę do kolana powiedział wprost,że ,,trzeba było nie operować,,.Ogółem na plus to: szybko znalazłam się w szpitalu,siedem dni po operacji kontakt telefoniczny codziennie,na pietwszy rzut oka wydaje się być kulturalny.Na minus : olewające traktowanie pacjenta,a raczej klienta bo kasa musi się zgadzać,chamstwo,wizyty trwające zaledwie dwie minuty,papiery podpisuje na pałę.Zawiodlam się.Dziwią mnie same pochlebne komentarze na innym portalu,przez co zdecydowałam się na leczenie u tego lekarza.

Jak mawiał Homer „Jeden doświadczony lekarz wart jest stu wojowników". To właśnie mogę powiedzieć o doktorze Kloczkowskim i jego załodze. Świetny człowiek i fachowiec. Bardzo dziękuję doktorze.

Doktor Kloczkowski Dysponuje olbrzymią wiedzą. Profesjonalnie wykonuje swoją pracę życzliwie podchodzi do pacjenta .Podczas badań wszystko jest wyjaśniane i tlumaczone. Wykazuje duże zaangażowanie w wykonaną pracę. Potrafi w sposób zrozumiały wyjaśnić przyczyny problemu i pokierować leczenie. Lekarz specjalista jest konkretny i rzeczowy. Miły skromny człowiek z powołania .Polecam .

Doktor Kloczkowski

Najgorszy neurochirurg jakiego spotkałem w życiu. Chamski, przechwala się swoimi umiejętnościami a w rzeczywistości podpisuje papierki. Nigdy nie można sie dowiedzieć o faktycznym stanie pacjenta. Nie potrafi postawić odpowiedniej diagnozy ani wyleczyć pacjenta.

Zdecydowanie polecam!Rzeczowo i skrupulatnie wyjaśnia problem ponadto świetny kontakt na linii Lekarz-pacjent.Przesympatyczny człowiek poświęcił mi bardzo dużo czasu i zainteresowania.