lekarz Przemysław Król

Chirurg ogólny, USG

Od wielu lat jestem diagnozowana się w Poradni Chorób Piersi w Chorzowie. Od samego początku miałam to szczęście, że trafiłam do doktora Przemysława Króla. Każdej kobiecie życzę tak profesjonalnego, kompetentnego i godnego zaufania lekarza prowadzącego. Ostatnio byłam hospitalizowana i poddana zabiegowi i całkowicie zaufałam dr Królowi.
Jego fachowość i zaangażowanie w pracy działa działa uspokajająco na pacjentów.
Z pełnym poczuciem bezpieczeństwa będę nadal korzystać z rad i diagnoz Pana Doktora.
Jolanta Limańska

Idąc na wizytę do jakiegokolwiek lekarza, miej zawsze na uwadze i zapamiętaj! "Lekarz też człowiek." Miewa podobne problemy, dylematy dnia powszedniego, zupełnie tak jak my wszyscy. Więc jako pacjent nie licz na olśniewający uśmiech i powitanie jak dla VIP'a z Hollywood. Tym bardziej, że zapewne jesteś już np. piętnastą przyjmowaną osobą i z pewnością nie ostatnią danego dnia.
Jestem pacjentką doktora Przemysława Króla i jestem w trakcie leczenia. Guz i rak złośliwy nie wybiera, on po prostu się pojawia. Szok, przygnębienie i strach o swoje dalsze istnienie na tym świecie. Trafiasz do lekarza. Okazujesz niepokój, masz mnóstwo pytań i oczekujesz szybkich rozwiązań. Niestety NFZ ogranicza także i lekarzy, nie bądźmy naiwni. Jeżeli masz szczęście i dobrego ogólnego lekarza, to jak ja od razu trafiasz pod opiekę profesjonalnego doktora. Takiego jakim jest Przemysław Król, przyjmujący także w Bytomiu Sanivitas. Polecam. Na miejscu USG, biopsje, mammografia i tym podobne, a także mnóstwo pacjentek, i z tym musisz się pogodzić. Jeżeli trafia się poważna sprawa, nie szczędzi środków, nawet gdy brak dofinansowań od NFZ przy końcu roku. Przy tym lekarzu zawsze trafiasz tam, gdzie w trakcie leczenia; różnych zabiegów, czy operacji, bardzo dobrze Cię traktują. Wyjątkiem może się okazać moloch Onkologiczny w Gliwicach, ale na CITO i uparcie pytając, szybciej załatwisz sprawę.
Nie chcę robić z tej opinii, jak większość, wyliczanki epitetów, choć jest to naprawdę dobry lekarz. Mam nadzieję, że moja terapia przyniesie skutki i doda mi kilku lat życia.

Pragnę bardzo podziękować P. Doktorowi za szybką reakcję i fachową diagnozę w moim przypadku . Jestem wdzięczna za fachowo przeprowadzoną operację . Dziś takich lekarzy nam chorym pacjentom potrzeba ,który spokojnie wytłumaczy przebieg choroby ,poświęci własny czas ,dodaje otuchy i wiary w dalszy przebieg leczenia . Lekarz godny polecenia .

Kompetentny, profesjonalny, zaangażowany w to co robi, cierpliwie wyjaśniający ignorantce co ją czeka, szanse, konsekwencje (dobre i mniej dobre). Ludzki, rozumiejący lęk kobiety, robiący wszystko by poziom strachu obniżyć, co, jak mniemam, nie jest bez znaczenia dla terapii. Reprezentuje umiarkowany optymizm - i dobrze. Będac w rękach takiego lekarza nabiera się zaufania i przekonania, że lepiej nie mogło się trafić i że nie wszystko musi się ostatecznie źle skończyć. Pozostaje się przy wierze, że zostało zrobione wszystko, co możliwe w danym przypadku. Doktorowi Królowi też ku mojej radości nieobce jest poczucie humoru, co wprowadza przyjazną atmosferę, tak obcą w niektórych przybytkach medycyny. Polecam! Jolanta Piela

Chcialbym wyrazic podziw dla zaangazowania Pana Doktora w proces diagnozowania i leczenia mojej mamy Danuty Kwiatkowskiej. Nie wspomninajac o osobowosci prawdziwego lekarza, pelnego zrozumienia, Pan Doktor Przemyslaw Krol wykazal sie olbrzymia wiedza i pelnym profesjonalizmem. Pan Doktor Przemyslaw Krol to duma Chorzowa. Procz pelnego zaangazowania ...

Pan Doktor Przemyslaw Krol to duma Chorzowa. Procz pelnego zaangazowania w przypadek mojej mamy wykazal sie niesamowita empatia.
W tych trudnych momentach obdarzyl Ja olbrzymim WSPARCIEM psychologicznym.
Na nieodebrany prywatny telefon zawsze oddzwania gdy znajdzie wolna chwile, niejednokrotnie dzwoniac do mnie za granice.
Doktor Przemyslaw Krol jest partnerem w chorobie, razem pomaga walczyc, wspolczuje i wzmacnia.
Ciepla osobowosc Pana Doktora, wiedza i traktowanie kazdego pacjenta indywidualnie powoduje, ze mozna o Nim powiedziec: LEKRZ Z POWOLANIA, ODDANY I DEDYKOWANY SWOJEJ PRACY-MISJI I PASJI.
Michal Kwiatkowski

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Chorzów"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
ulica Fliegera 18
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
Panewnicka 65

Henryk Kędziora

Teatralna 10
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)

Andrzej Lekstan

Chirurg ogólny