lekarz Przemysław Król

Chirurg ogólny, USG

Piszę te słowa jako mąż Wspaniałej Kobiety mojej Żony ,na której drodze życia stanął RAK. Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację chorej kobiety, rozumie ją i wyciąga do niej rękę ,która nie tylko leczy, ale we wszystkim pomaga. Bije na głowę ...

Spadło to na nas jak grom z jasnego nieba, ale to samo Niebo dało nam poznać bardzo dobrego człowieka Pana Przemysława Króla. Pan doktor, jak mało który lekarz łączy w sobie profesjonalizm na najwyższym poziomie z autentycznym ludzkim i serdecznym podejściem do chorej osoby. Pan Przemysław w szczery i otwarty sposób wczuwa się w sytuację chorej kobiety, rozumie ją i wyciąga do niej rękę ,która nie tylko leczy, ale we wszystkim pomaga. Bije na głowę te wszystkie lekarskie telewizyjne serialowe gwiazdy bo robi to autentycznie, szczerze i z pełnym zaangażowaniem. Ta szczerość i serdeczna atmosfera rozmów z Panem doktorem po każdym badaniu jest bardzo budująca i potrzebna chorej i jej rodzinie.
W naszym przypadku finałem było chirurgiczne pozbycie się nie chcianego gościa i danie nam światełka w tunelu na dalsze życie, za co Panie Doktorze bardzo, bardzo dziękuję.
Panowie, którzy czytacie te słowa, jeśli coś takiego spotka waszą matkę, żoną, córkę czy kochankę to baz namysłu walcie jak w dym szukając pomocy u „ Wielkiego jak Napoleon, Cesarza” chirurgów i wspaniałego Człowieka, Pana Doktora Przemysława Króla.
Wasze Panie to docenią.
Panie Doktorze bardzo serdecznie Panu dziękuję za wszystko co Pan dla nas zrobił i życzę
Całej Pana Rodzinie, aby to dobro czynione przez Pana wracało do Was pomnożone.
W tym miejscu chciałbym również podziękować Pani Basi, która w sposób ciepły i fachowy asystuje Panu Doktorowi i Pani Patrycji, która logistycznie układa te puzzle.

Szacunek i ukłony dla Was Wszystkich.

Dziękuję.
Józef Pietrek

Od wielu lat jestem diagnozowana się w Poradni Chorób Piersi w Chorzowie. Od samego początku miałam to szczęście, że trafiłam do doktora Przemysława Króla. Każdej kobiecie życzę tak profesjonalnego, kompetentnego i godnego zaufania lekarza prowadzącego. Ostatnio byłam hospitalizowana i poddana zabiegowi i całkowicie zaufałam dr Królowi. Jego fachowość i zaangażowanie w pracy działa działa uspokajająco na pacjentów. Z pełnym poczuciem bezpieczeństwa będę nadal korzystać z rad i diagnoz Pana Doktora. Jolanta Limańska

Jego fachowość i zaangażowanie w pracy działa działa uspokajająco na pacjentów.
Jolanta Limańska

Idąc na wizytę do jakiegokolwiek lekarza, miej zawsze na uwadze i zapamiętaj! "Lekarz też człowiek." Miewa podobne problemy, dylematy dnia powszedniego, zupełnie tak jak my wszyscy. Więc jako pacjent nie licz na olśniewający uśmiech i powitanie jak dla VIP'a z Hollywood. Tym bardziej, że zapewne jesteś już np. piętnastą przyjmowaną osobą i z pewnością nie ostatnią danego dnia. Jestem pacjentką doktora Przemysława Króla i jestem w trakcie leczenia. Guz i rak złośliwy nie wybiera, on po prostu się pojawia. Szok, przygnębienie i strach o swoje dalsze istnienie na tym świecie. ...

Jestem pacjentką doktora Przemysława Króla i jestem w trakcie leczenia. Guz i rak złośliwy nie wybiera, on po prostu się pojawia. Szok, przygnębienie i strach o swoje dalsze istnienie na tym świecie. Trafiasz do lekarza. Okazujesz niepokój, masz mnóstwo pytań i oczekujesz szybkich rozwiązań. Niestety NFZ ogranicza także i lekarzy, nie bądźmy naiwni. Jeżeli masz szczęście i dobrego ogólnego lekarza, to jak ja od razu trafiasz pod opiekę profesjonalnego doktora. Takiego jakim jest Przemysław Król, przyjmujący także w Bytomiu Sanivitas. Polecam. Na miejscu USG, biopsje, mammografia i tym podobne, a także mnóstwo pacjentek, i z tym musisz się pogodzić. Jeżeli trafia się poważna sprawa, nie szczędzi środków, nawet gdy brak dofinansowań od NFZ przy końcu roku. Przy tym lekarzu zawsze trafiasz tam, gdzie w trakcie leczenia; różnych zabiegów, czy operacji, bardzo dobrze Cię traktują. Wyjątkiem może się okazać moloch Onkologiczny w Gliwicach, ale na CITO i uparcie pytając, szybciej załatwisz sprawę.
Nie chcę robić z tej opinii, jak większość, wyliczanki epitetów, choć jest to naprawdę dobry lekarz. Mam nadzieję, że moja terapia przyniesie skutki i doda mi kilku lat życia.

Pragnę bardzo podziękować P. Doktorowi za szybką reakcję i fachową diagnozę w moim przypadku . Jestem wdzięczna za fachowo przeprowadzoną operację . Dziś takich lekarzy nam chorym pacjentom potrzeba ,który spokojnie wytłumaczy przebieg choroby ,poświęci własny czas ,dodaje otuchy i wiary w dalszy przebieg leczenia . Lekarz godny polecenia .

Kompetentny, profesjonalny, zaangażowany w to co robi, cierpliwie wyjaśniający ignorantce co ją czeka, szanse, konsekwencje (dobre i mniej dobre). Ludzki, rozumiejący lęk kobiety, robiący wszystko by poziom strachu obniżyć, co, jak mniemam, nie jest bez znaczenia dla terapii. Reprezentuje umiarkowany optymizm - i dobrze. Będac w rękach takiego lekarza nabiera się zaufania i przekonania, że lepiej nie mogło się trafić i że nie wszystko musi się ostatecznie źle skończyć. Pozostaje się przy wierze, że zostało zrobione wszystko, co możliwe w danym przypadku. Doktorowi Królowi też ku mojej radości nieobce jest poczucie humoru, co wprowadza przyjazną atmosferę, tak obcą w niektórych przybytkach medycyny. Polecam! Jolanta Piela

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Chorzów"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10

Henryk Kędziora

Teatralna 10
40-003 Katowice
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)

Andrzej Lekstan

Chirurg ogólny