lekarz Przemysław Król

Chirurg ogólny, USG

Chcialbym wyrazic podziw dla zaangazowania Pana Doktora w proces diagnozowania i leczenia mojej mamy Danuty Kwiatkowskiej. Nie wspomninajac o osobowosci prawdziwego lekarza, pelnego zrozumienia, Pan Doktor Przemyslaw Krol wykazal sie olbrzymia wiedza i pelnym profesjonalizmem. Pan Doktor Przemyslaw Krol to duma Chorzowa. Procz pelnego zaangazowania ...

Pan Doktor Przemyslaw Krol to duma Chorzowa. Procz pelnego zaangazowania w przypadek mojej mamy wykazal sie niesamowita empatia.
W tych trudnych momentach obdarzyl Ja olbrzymim WSPARCIEM psychologicznym.
Na nieodebrany prywatny telefon zawsze oddzwania gdy znajdzie wolna chwile, niejednokrotnie dzwoniac do mnie za granice.
Doktor Przemyslaw Krol jest partnerem w chorobie, razem pomaga walczyc, wspolczuje i wzmacnia.
Ciepla osobowosc Pana Doktora, wiedza i traktowanie kazdego pacjenta indywidualnie powoduje, ze mozna o Nim powiedziec: LEKRZ Z POWOLANIA, ODDANY I DEDYKOWANY SWOJEJ PRACY-MISJI I PASJI.
Michal Kwiatkowski

Pragnę serdecznie podziękować Panu Doktorowi Przemysławowi Królowi za wiedzę, umiejętności i zaangażowanie w procesie diagnozy, a następnie operacyjnego usunięcia raka piersi. Pańska obecność, cierpliwość, poświęcony czas, w najtrudniejszym dla mnie okresie - tuż przed operacją dodawały mi otuchy i wiary. To poczucie bezpieczeństwa stale mi ...

Pańska obecność, cierpliwość, poświęcony czas, w najtrudniejszym dla mnie okresie - tuż przed operacją dodawały mi otuchy i wiary. To poczucie bezpieczeństwa stale mi towarzyszy w kolejnych etapach leczenia.
Z serca życzę Panu Doktorowi wszystkiego co najlepsze, radości w oczach Pacjentów, ale przede wszystkim tego czego potrzeba dla codziennej, pełnej miłości, realizacji wybranego przed laty powołania - wielu potrzebnych sił w nieustannym ratowaniu życia i przywracaniu ludziom zdrowia.
Wdzięczna
Cecylia Spałek

Jest to najlepszy lekarz jakiego w życiu do tej pory poznałam.Pan doktor jest bardzo kulturalnym , przemiłym i przesympatycznym człowiekiem. Jest bardzo zaangażowany w rozmowę z pacjentem , wie co robi , zna się na rzeczy , nie śpieszy się żeby jak najszybciej odprawić pacjenta z kwitkiem, poświęca mu tyle czasu ile trzeba żeby wyjaśnić zaistniały problem . Odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania , naprawdę złoty człowiek. Już po samej rozmowie z panem doktorem człowiek czuję się o niebo lepiej , takiego lekarza w dzisiejszych czasach spotkać to jest cud. Bardzo serdecznie dziękuję Panu doktorowi za wszystko , na pewno będę chodziła na kontrolę , z tym że następnym razem już nie będę się tak stresować jak przed pierwszą wizytą. Pan doktor operował parę lat temu również moją mamą , która również bardzo go ceni ,szanuję i świetnie się czuję chociaż jest tyle lat po operacji zawsze bardzo ciepło wspomina tego lekarza i to jak troskliwie opiekował się nią i swoimi pacjentami na oddziale. Naprawdę jest to lekarz z powołania z sercem na dłoni.

Jestem niezmiernie wdzięczna Panu Doktorowi za fachowo przeprowadzoną operację usunięcia guza piersi.Doktor Król to osoba o dużych kompetencjach,świetny fachowiec, lekarz z powołania. bardzo dobry człowiek, który wykazuje troskę o dobro każdego pacjenta-poświęca swój czas na wytłumaczenie problemu i odpowiada ze szczegółami i rzetelnie na każde zadane pytanie.Pierwsze rozmowy z lekarzem są naprawdę stresujące, ponieważ Doktor Król mówi nawet najgorszą prawdę "prosto w oczy", ale później stopniowo strach mija i nabiera się w 100 % zaufania do lekarza.Jeszcze raz serdecznie DZIĘKUJĘ za wszystko. Zdecydowanie POLECAM każdemu tego lekarza:)
Halina Wydor

Zadufany w sobie pyszałek...szkoda kometować...duże oczekiwania a było...jka zwykle. Polacem ..ale nie pana doktora :(

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Chorzów"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10

Henryk Kędziora

Teatralna 10
40-003 Katowice
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)

Andrzej Lekstan

Chirurg ogólny