lekarz Przemysław Król

Chirurg ogólny, USG

Pan doktor Krol swietny chirurg,profesjonalista w swojej dziedzinie,oddany calkowicie swojej misji.Jest takze cudownym czlowiekiem,omilym, cieplym, spokojnym usposobieniu.Przeprowadzil u mnie usuniecie guza piersi, po czym potrafil wesprzec psychicznie ,kiedy bylam bardzo zalamana.Nadal pozostaje pod jego opieka,poniewaz zasluguje na zaufanie i uznanie.Dziekuje za wszystko. Polecam wszystkim tego chirurga z czystym sumieniem bo jest wyjatkowy. Emilia K.

No mam mieszane odczucia co do pana doktora...oczekiwałam czegoś więcej, może dlatego że był mi polecony...duże rozczarowanie. Odradzam

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Fachowo wykonane badanie USG piersi. Polecam.

Bardzo dziękuję Panu dr P. Królowi za profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia guzka piersi,który odbył się w przemiłej atmosferze,bez stresu i bólu.Pan Doktor jest znakomitym specjalistą, a przede wszystkim ciepłym i serdecznym człowiekiem.Jeszcze raz dziękuję,pozdrawiam i wszystkim POLECAM!

Dziekuję Panu Doktorowi Przemysławowi Królowi za sprawnie i profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia przepukliny pępkowej, oraz po kilku miesiącach za wykonany zabieg usunięcia guzków tkanki podskórnej .Lekarz kompetentny,ciepliwie odpowiada na wszystkie pytania dotyczące zabiegu oraz okresu rekonwalescencji.Lekarz z powołania, polecam go z czystym sumieniem .Pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Chorzów"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10

Henryk Kędziora

Teatralna 10
40-003 Katowice
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)

Andrzej Lekstan

Chirurg ogólny