lekarz Przemysław Król

Chirurg ogólny, USG

No mam mieszane odczucia co do pana doktora...oczekiwałam czegoś więcej, może dlatego że był mi polecony...duże rozczarowanie. Odradzam

Bardzo dobry, kompetentny i uprzejmy lekarz. Fachowo wykonane badanie USG piersi. Polecam.

Bardzo dziękuję Panu dr P. Królowi za profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia guzka piersi,który odbył się w przemiłej atmosferze,bez stresu i bólu.Pan Doktor jest znakomitym specjalistą, a przede wszystkim ciepłym i serdecznym człowiekiem.Jeszcze raz dziękuję,pozdrawiam i wszystkim POLECAM!

Dziekuję Panu Doktorowi Przemysławowi Królowi za sprawnie i profesjonalnie przeprowadzony zabieg usunięcia przepukliny pępkowej, oraz po kilku miesiącach za wykonany zabieg usunięcia guzków tkanki podskórnej .Lekarz kompetentny,ciepliwie odpowiada na wszystkie pytania dotyczące zabiegu oraz okresu rekonwalescencji.Lekarz z powołania, polecam go z czystym sumieniem .Pozdrawiam.

Nie potrafię wyrazić słowami ile zawdzięczam Panu doktorowi. Cudowny człowiek, wspaniały lekarz, wysoka kultura. Dziękuję za wszystko.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Chorzów"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
ulica Fliegera 18
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
Panewnicka 65

Henryk Kędziora

Teatralna 10
Centrum Urody Q10
ul. Katowicka 76 (wejście od strony ul. Kościuszki)

Andrzej Lekstan

Chirurg ogólny